KTM zaprasza Was nie nietypową prezentację: 890 Duke R 2020 we wtorek! - Motogen.pl

Zamiast jazd testowych dla dziennikarzy, KTM organizuje prezentację online dla wszystkich.

Otrzymaliśmy całkiem niedawno od marki KTM informację, że niestety prezentacje narodowe i międzynarodowe nowego 890 Duke R zostają odwołane. Powodem jest oczywiście pandemia koronawirusa. To oznacza, że dziennikarze nie zostaną zaproszeni na pierwsze jazdy testowe – wszystko wskazuje na to motocykl „objeździć” będziemy mogli, jak tylko pierwsze egzemplarze testowe pojawią się w krajach Europy.

KTM postanowił jednak zastosować niesztampowe rozwiązania. Dlatego już jutro, we wtorek 31. marca o godzinie 17:00 odbędzie się prezentacja internetowa nowego 890 Duke R!

Prezentacja „Super Skalpela: odbędzie się na Youtube:

KTM zaprasza przedstawicieli mediów oraz wszystkich motocyklistów. Specjaliści z fabryki w Mattighofen opowiedzą o ciekawostkach i najważniejszych cechach 890 Duke R zwanego Super Skalpel.

Jak czytamy w zaproszeniu: „Nowy KTM 890 Duke R jest tym, co najlepsze w rodzinie Duke. Bazuje na lekkości, kompaktowych rozmiarach i ostrości godnej skalpela, upakowanych w jeden motocykl. 890 Duke R jest najbardziej sportowym motocyklem w segmencie wagi średniej, a większe motocykle także będą musiały się postarać w jego towarzystwie.”

Do zobaczenia we wtorek o 17:00 na YouTubie!

KTM 890 Duke R 2020

Jedna odpowiedź

Zostaw odpowiedź

Twój e-mail nie zostanie opublikowany