Konkurs: zrób moto-zakupy i czekaj na prezent od Mikołaja Barrego i nie tylko! - Motogen.pl

Masz szczęście do prezentów! Zrób zakupy, weź udział w konkursie, zgarnij prezent z puli nagród 6000 zł od jednego z Mikołajów!

Podobno motocykliści to takie duże dzieci, więc specjalnie dla nich sklep IMready.eu zatrudnił Mikołajów do zadań specjalnych oraz zorganizował konkurs z sześcioma nagrodami o wartościach ponad 1000 zł każda!

Kryteria konkursowe są proste: wystarczy zrobić moto-zakupy i odpowiedzieć na pytanie konkursowe. Sześciu szczęśliwcom nagrody przyniesie jeden z wyjątkowych Mikołajów – w ich role wcielili się: nasz Piotrek „Barry” Baryła, a także dwie znane osobistości motocyklowe: Marek Szkopek oraz Lech „Potas” Potyński!

Zasady konkursu „Masz szczęście do prezentów” w sklepie IMready.eu:

1. Zrób zakupy na imready.eu w okresie od 6 grudnia do 12 grudnia włącznie. *

2. Napisz, dlaczego to właśnie Ty zasłużyłeś na atrakcyjny prezent, który przyniesie Tobie jeden z naszych wyjątkowych Mikołajów.

3. Zostaw nam swoją odpowiedź w okienku „Uwagi” przy zamówieniu.

4. Mamy 6 prezentów o wartości 1000 zł. Każdy z Mikołajów wybierze dwie najciekawsze odpowiedzi i zdecyduje komu dostarczy prezent.

5. * Pamiętaj – biorąc udział w konkursie, w Twoim koszyku muszą znaleźć się: wybrane elementy odzieży lub akcesoriów dla motocyklisty oraz „coś do motocykla” o wartości min. 50 zł (np. części, olej, pokrowiec, grzane manetki, zabezpieczenia antykradzieżowe itp.)

Bądź czujny! Takiego Mikołaja jeszcze nie gościłeś!


Zostaw odpowiedź

Twój e-mail nie zostanie opublikowany