[KONKURS] Dwie podwójne wejściówki na urodziny Harley-Davidson 120th Anniversary Festival w Budapeszcie! - Motogen.pl

Odpowiedz na proste pytanie i zgarnij wejściówkę dla dwóch osób na pełne 4 dni festiwalu na 120. urodziny Harley-Davidson w Budapeszcie!

Harley-Davidson szykuje się na swoje okrągłe 120. urodziny. Ty też możesz się przygotowywać, bo szykuje się ogromny festival, a my mamy do przekazania dwie podwójne wejściówki (2 x 2 osoby)! Wejściówki obejmują wszystkie 4 dni festiwalu!

Kilka akapitów niżej (klik) przeczytacie jak zdobyć wejściówki na to wydarzenie.

Harley-Davidson European 120th Anniversary Festival w węgierskim Budapeszcie

Festiwal odbędzie się w dniach 22-25 czerwca i zapowiada się, że na terenie Puskás Aréna Park, w centrum Budapesztu pojawią się setki tysięcy fanów! Należy oczekiwać odjazdowej i emocjonującej imprezy, a powód jest całkiem szczególny: marka Harley-Davidson obchodzi swoje 120. urodziny!

Z tej okazji, w lipcu w rodzinnym mieście H-D w Milwaukee odbędzie się Homecoming czyli największa impreza rocznicowa. Dla nas jednak ważniejsza jest europejska kulminacja całorocznych obchodów 120-letniego dziedzictwa Harley-Davidson, w sercu Europy, właśnie w Budapeszcie.

Co będzie na urodzinach Harley-Davidson w Budapeszcie?

Goście będą się bawić w trakcie czterech dni wypełnionych występami znanych gwiazd i ponad 50 zespołów grających na sześciu scenach, które zapewnią różnorodny i wszechstronny program muzyczny. Gwiazdami głównej sceny będzie wielu światowej sławy artystów, w tym popularna australijska grupa rockowa Wolfmother (sobota 24 czerwca) i legenda Deep Purple Glenn Hughes (niedziela 25 czerwca), którzy wykonają najpopularniejsze hity grupy. Drugi dzień festiwalu (piątek 23 czerwca) będzie celebrowany przez wokalistki, a głównym bohaterem będzie zespół Larkin Poe, stworzony przez mieszkające w Nashville siostry Rebeccę i Megan Lovell. W trakcie całego wydarzenia wystąpi również wielu lubianych i czołowych węgierskich artystów.

Oprócz występów muzycznych na gości czekać będzie wiele innych rozrywek, na pewno każdy znajdzie coś dla siebie – od rodzin z pociechami po poszukiwaczy adrenaliny. W bogatym programie festiwalu znajdą się m.in.:

  • Motocykle i kultura motocyklowa – szeroki wachlarz możliwości jazdy, spektakularne pokazy oraz wspaniałe wystawy pod dachem i na świeżym powietrzu prezentujące motocykle H-D z przeszłości, teraźniejszości i przyszłości;
  • Dynamiczna rozrywka – wydzielone strefy, w tym parki Adrenaline i Family, a także różne pokazy na terenie festiwalu;
  • Zakupy, jedzenie i picie – ponad 200 sprzedawców, w tym autoryzowani dealerzy Harley-Davidson, oraz ponad 80 food trucków i stoisk oferujących ogromną mieszankę międzynarodowych smaków.

Jedną z głównych atrakcji festiwalu z pewnością będzie parada Harley-Davidson, podczas której tysiące motocykli przejedzie przez pełne zabytków serce miasta.

Loteria z motocyklem H-D Heritage Classic 114

Każdy, kto pojawi się na festiwalu urodzinowym, ma szansę odjechać z niego zupełnie nowym motocyklem H-D!

Organizator ogłosił loterię dla wszystkich uczestników posiadających bilet na Festival. Główną nagrodą loterii będzie nowy motocykl Harley-Davidson Heritage Classic 114 w wersji 120th Anniversary o wartości 33 580 EUR!

Więcej informacji znajdziesz na hd120budapest.hu lub bezpośrednio na polskiej stronie wydarzenia.

KONKURS z Motogen – dwie wejściówki dla dwóch osób na Harley-Davidson 120th Anniversary Festival w Budapeszcie

Mamy dla Was prosty konkurs (naprawdę prosty, bo chcemy Wam przekazać te wejściówki) z dwoma podwójnymi biletami. Oznacza to, że wygrywają dwie osoby i każdy ze zwycięzców będzie mógł zabrać osobę towarzyszącą. Wejściówki obejmują wszystkie 4 dni festiwalu!

Aby wziąć udział w konkursie, należy odpowiedzieć na pytanie:

Co według Ciebie sprawia, że Harley-Davidson jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych marek motocyklowych na świecie? Za co Ty lubisz H-D?

Odpowiedź należy przesłać na adres [email protected]. Z jednego adresu mailowego można przesłać tylko jedną odpowiedź. Typ odpowiedzi jest dowolny. Może być zwykła odpowiedź, ale wiersz, czy zdjęcie z komentarzem. Może być zabawnie, wzruszająco lub kreatywnie. Możecie się wykazać.

Na odpowiedź macie tydzień – odpowiedzi przyjmujemy do czwartku, 8 czerwca, do godziny 23:59. Wtedy wytypujemy najciekawsze odpowiedzi; wyniki ogłosimy w tym artykule; ze zwycięzcami skontaktujemy się mailowo.

[AKTUALIZACJA] Dwie podwójne wejściówki zgarniają:
– Gosia C.
– Dariusz Z.

Dziękujemy wszystkim uczestnikom za świetne odpowiedzi!!


Zostaw odpowiedź

Twój e-mail nie zostanie opublikowany