W kwietniu padł rekord  – naszą witrynę odwiedziło dokładnie 305 310 unikalnych użytkowników w ciągu tego jednego miesiąca. Nieskromnie powiem: wiedzieliśmy, że już wkrótce będzie Was jeszcze więcej! Pokazuje to ogólna tendencja na wszystkich naszych kanałach – wolno, acz stabilnie rośnie nam liczba osób lubiących nasz fanpage na facebooku, subskrybujących nasze konto na YT i obserwujących naszego Instagrama.

Nadszedł więc przełomowy czerwiec, który, w ciągu swoich tylko 30 dni, zgromadził dokładnie 319 670 unikanych użytkowników, którzy wykonali 464 tys. sesji i ponad 660 tys. odsłon!

W czerwcu pisaliśmy zarówno o motocyklowych, tegorocznych nowościach, jak i tych zapowiadanych na przyszły rok, testowaliśmy dla Was MV Agustę Dragster 800RR, porównywaliśmy najmniejszego GS-a z największym, testowaliśmy Indiana Springfielda Dark Horse’a, najnowszą Yamahę Tenere 700 a także Ducati Scramblera Full Throttle. Pisaliśmy o aktualnych wydarzeniach z kraju i z zagranicy, o sporcie motocyklowym, o zmianach w prawie, ciekawostkach.

Bardzo cieszymy się, że nasze treści was zainteresowały, że jesteście z nami, że jest was coraz więcej!

Do zobaczenia na trasie i oczywiście na serwisie Motogen.pl!

Więcej w Biznes, Ciekawostki, Newsy, Z Kraju
Zapraszamy na treningi torowe Speed Zone GO!!! Najbliższy termin 7 lipca!

Jeździsz motocyklem a chciałbyś spróbować swoich umiejętności na torze? Masz opory przed składaniem się w zakręty na drogach publicznych? Chcesz...

Zamknij