Klocki hamulcowe TRW. Dwanaście mieszanek ciernych do motocykli po 1970 r! - Motogen.pl

Dokonując serwisu układu hamulcowego oraz stosując najlepsze możliwe komponenty na rynku, czyli klocki hamulcowe TRW.

TRW jest producentem klocków hamulcowych do większości rodzajów i typów motocykli. Od crossowych po wyścigowe. Trzynaście różnych mieszanek ciernych pozwala wybrać klocki zapewniające najbardziej optymalne hamowania w zależności od sposobu eksploatacji oraz rodzaju motocykla, skutera czy ATV.

W ofercie producenta znajdziemy klocki przednie i tylne do blisko 6000 modeli. Zostały wykonane bez dodatku azbestu, co oznacza, że są przyjazne dla otoczenia: ludzi i środowiska naturalnego. Klocki doskonale współpracują z każdą fabryczną tarczą hamulcową oraz wszystkimi zamiennymi oferowanymi przez markę TRW. Są dopuszczone do ruchu drogowego i posiadają homologację TÜV.

Klocki TRW są zaprojektowane w taki sposób, aby oferować doskonałą wydajność nawet w najbardziej ekstremalnych warunkach. Zastosowano w nich nowatorską technologię m.in. taką jak NRS (NUCAP RETENTION SYSTEM), czyli unikalną metodę „mocowania” okładziny ciernej do tylnej płytki za pomocą specjalnych haczyków, na stałe osadzonych w materiale okładziny.

Zaufaj produktom TRW tak, jak zaufali im zawodnicy i najbardziej doświadczeni motocykliści!