Dobre Sklepy Motocyklowe już kolejny raz zapraszają motocyklistów do ankiety „Kim jest polski motocyklista?”. W tym roku nagrodą główną za jej wypełnienie jest topowy kask HJC – RPHA 11 w hitowym malowaniu na 2022 rok – Anti Venom. Co zrobić, żeby go wygrać?

Jeśli marzysz o nowym, idealnym sportowo-turystycznym kasku z topowego segmentu, możesz go wygrać, w zaledwie 10 min, wypełniając ankietę Dobrych Sklepów Motocyklowych. HJC w tym roku wypuszcza kolejne świetne malowania kasków z serii RPHA11. W 2022 roku jest to m.in. Anti Venom.

Kask nie tylko super wygląda, ale jest też napakowany technologią i bardzo lekki (zaledwie 1300 g). Skorupa kasku jest zrobiona z kompozytu PIM+ (Premium Integrated Matrix), stworzonego z pięciu ultrawytrzymałych materiałów, dzięki czemu jest sztywna i odporna na perforacje.

Wnętrze kasku skrywa antybakteryjną, wyjmowaną wyściółkę z materiału multicool, wyjmowane poduszki policzkowe i liczne kanały wentylacyjne. Do tego kask jest wyposażony w Pinlock, deflektor, ciemną szybę w zestawie i najbezpieczniejsze zapięcie DD.

kask HJC RPHA11 Anti Venom
kask HJC RPHA11 Anti Venom

O co będą Cię pytać?

Dobre Sklepy Motocyklowe chcą poznać plany i pasje polskich motocyklistów. Ankieta będzie trwać od 14 stycznia do 4 lutego. Jej wypełnienie zajmie około 10 minut. Znajdują się w niej pytania m.in. o staż motocyklowy, ukochaną maszynę i motocykl marzeń, gdzie i kiedy jeździcie, czy wolicie jeździć w grupie, a może jesteście samotnymi wilkami.

Pod koniec lutego zostaną opublikowane wyniki i przekonacie się, czy jesteście podobni, a może różnicie się od innych motocyklistów. Żeby mieć szansę zawalczyć o kask HJC RPHA11 Anti Venom, musicie odpowiedzieć na pytanie konkursowe i opowiedzieć o swojej najdziwniejszej przygodzie motocyklowej.

Nie czekajcie i wypełnijcie ankietę już dziś:
Ankieta 2022 – Kim jest polski motocyklista?


Zostaw odpowiedź

Twój e-mail nie zostanie opublikowany