Kawasaki zaprezentowało swoje offroadowe propozycje na 2013 rok. Modele KX250F i KX450F zostały zmodyfikowane, by jeszcze lepiej dopasować się do potrzeb miłośników jazdy w terenie.

Nowością w przypadku modelu KX450F jest zastosowanie pneumatycznego widelca Kayaba, wypełnionego sprężonym powietrzem. Odświeżono także silnik, który będzie generował większą moc – zmieniono tłoki i ustawienia ECU, większe Kawasaki otrzymało także system wspomagający szybki start, a w standardzie będzie dostępne trzystopniowe mapowanie silnika z możliwością przeprogramowania. Do kompletu dodać należy regulowane podnóżki i kierownicę, poprawione tylne zawieszenie i nowe hamulce.

W przypadku modelu Kawasaki KX250F zmiany również dotknęły widelca – motocykl otrzymał produkt Showa SFF (separate function fork), czyli widelec o rozdzielonych funkcjach. Ponadto odchudzono ramę, zastosowano podwójne wtryskiwacze paliwa oraz nowe hamulce – te same, co w większym modelu. Na wyposażeniu seryjnym będzie także dostępne trzystopniowe mapowanie silnika.

 

Oba motocykle Kawasaki odświeżono także wizualnie.
 

Więcej w Nowości rynkowe
Kurtka Modeka AFT-Sport – nowość 2012

         

Zamknij