Dla kogo? Pewnie dla tych motocyklistów, którzy uprawiają turystyczną jazdę w różnych warunkach, zaczynając na szosie, a kończąc na szutrach i w błocie, w pełni wykorzystując swoje turystyczne enduro. EXPLORE-R powstał na bazie sprawdzonej skorupy VISION-R GT CARBON i został tak zaprojektowany, aby jego właściciel mógł go przystosować do swoich upodobań. Na stałe wbudowana jest podnoszona blenda przeciwsłoneczna, natomiast przeźroczysty wizjer oraz daszek i gogle, to dodatkowe akcesoria dodawane jako komplet z kaskiem. Co ciekawe, gogle to nie są zwykłe gogle, bo ich wizjer został wykonany z polcarbonu we współpracy z liderem dziedzinie optyki – firmą Carl Zeiss.

To jeszcze nie wszystkie niespodzianki w tym modelu. Projektanci zmieścili jeszcze w podbródku schowek, w którym znajduje się rozwijany „śliniak” z materiału windstopper. Jego użycie w czasie deszczu lub po mokrej nawierzchni zapobiega przedostawaniu się wody po kołnierz kurtki. Model przystosowany do montażu fabrycznego zestawu Bluetooth.

Nr katalogowy: HE5900E-DSK, cena 1299 zł.

Produkt dostępny w sieci sklepów Inter Motors oraz na www.intermotors.pl, infolinia: 801 88 20 88

Więcej w Akcesoria
RetBike Ret Town – spodnie wielozadaniowe

Przy zakupie odzieży motocyklowej często patrzymy przede wszystkim na jej uniwersalność. Takie właśnie są spodnie RetBike Ret Town - uniwersalne...

Zamknij