Karnawałowy Bal Motocyklowy - zaproszenie na imprezę nowego wymiaru - Motogen.pl

Impreza odbędzie się w hotelu nad Bałtykiem, a poza strojem wieczorowym, na uroczystym Balu Karnawałowym każdy powinien posiadać dowolny element stroju motocyklowego. Zapowiada się coś zupełnie nowego i ciekawego!

MotoTrek zaprasza na pierwszy w Polsce Karnawałowy Bal Motocyklowy. Karnawał to czas zabawy, a kto bawi się lepiej niż motocykliści? Nasz Bal będzie z pewnością najgorętszą imprezą Karnawału.

A jeśli Twoja połówka mniej interesuje się motocyklowymi przygodami to bez obaw. Imprezę organizujemy w ****hotelu Lambert przy Bałtyckiej plaży w Ustroniach Morskich. Resort posiada bogate zaplecze SPA, basen i strefę saun. Tutaj każdy będzie się dobrze czuł.

Wieczorami na uczestników zabawy czekają imprezy nakręcane przez DR DJ Davida i zespół BigBeat Live. Jeśli jesteś złakniona/ny morskich przygód to jako opcja dodatkowa możliwy będzie rejs turystyczny kutrem po zimowym Bałtyku.

Hotel Lambert**** to wyjątkowy obiekt położony przy samej plaży. Jego kameralny charakter zapewnia wyjątkową atmosferę i gwarantuje wypoczynek na wysokim poziomie. Równie mocnym punktem naszego obiektu jest kuchnia. Ale o tym musicie przekonać się sami.

Bal nie tylko dla motocyklistów, ale z motocyklowym akcentem

Motocyklowy Bal Karnawałowy odbędzie się w dniach 3-5 lutego 2023, a więc z powodu zimowej aury, nikt (wliczając organizatora) nie oczekuje przybycia na motocyklu.

Jest jednak pewien motocyklowy wymóg – podczas uroczystego obiadu obowiązuje strój wieczorowy… Jednak poza sukniami balowymi i garniturami, każdy musi wyposażyć się w jeden dowolny element stroju motocyklowego.

Motocyklowy Bal Karnawałowy z Mototrek – co w pakiecie?

Decydując się na Karnawałowy Bal Motocyklowy w cenie otrzymujesz 2 doby pobytu wraz z śniadaniami w pokoju dwuosobowym w hotelu ****, obiadokolację 3.02 oraz uroczysty obiad 4.02 wraz z przekąskami w trakcie Balu i wybranym alkoholem w formie open bar.

W cenie znajdują się też imprezy z DJ i zespołem. Jako opcja dodatkowa istnieje możliwość skorzystania z rejsu po Bałtyku, cena rejsu zostanie podana 11.2022.

Cena w przedsprzedaży to 1600 zł od osoby, a cena regularna wynosi 1850 złotych. Szczegóły, harmonogram, termin skorzystania z przedsprzedaży, czy informację o płatności w ratach oraz pozostałe szczegóły znajdziesz na stronie organizatora – mototrek.pl.


Zostaw odpowiedź

Twój e-mail nie zostanie opublikowany