Kamil startował w klasie C. Na starcie stanęło łącznie siedmiu zawodników. Pierwsze miejsce w treningu kwalifikacyjnym przypadło właśnie Kamilowi. On i Oskar Pyszczek byli jedynymi, którzy zeszli z czasem poniżej 1’33.000, co zapowiadało ostrą rywalizację.

W pierwszym wyścigu triumfował Pyszczek, a Kamil dotarł na drugiej pozycji. Po starcie spadł na trzecie miejsce i przez cały czas zmagał się z Jackiem Szadkowskim, którego w końcu udało mu się wyprzedzić. Drugi wyścig miał dla Kamila nieco bardziej dramatyczny przebieg. Po starcie zaliczył hole shot’a, ale na drugim zakręcie zgasł mu motocykl i spadł na siódme miejsce. Udało mu się uporać z maszyną i po szaleńczej pogoni za resztą stawki dotarł do mety na trzecim miejscu.

W klasyfikacji generalnej klasy C Kamil Wojciechowski znalazł się na drugim miejscu i zdobył 42 punkty. Oskar Pyszczek zdobył komplet punktów, a trzeci był Maciej Dębski ze stratą dwóch punktów do Kamila.

Zawody w Mysiadle za nami, a już 11 listopada Kamil wystartuje w Motocrossowym Grand Prix Niepodległości, które odbędzie się w Sochaczewie.

Szczegółowe wyniki wszystkich wyścigów rozegranych w Mysiadle możecie zobaczyć na stronie internetowej PZM.

Autor: Wojciech Grzesiak