Na czasie
    Musisz zainstalować Jetpack plugin i włączyć "Statystyki".

Już w najbliższą sobotę, 10 IV 2021 odbędzie się otwarcie Salonu Motocyklowa Fabryka Adrenaliny. Jakie atrakcje przewidziano i dlaczego trzeba tam być?

W imieniu organizatorów zapraszamy na otwarcie najnowszego salonu motocyklowego powstałego w okolicach stolicy –  Motocyklowej Fabryki Adrenaliny.

Motocyklowa Fabryka adrenaliny widok z boku
Motocyklowa Fabryka Adrenaliny salon i serwis Kymco, Benelli i Kawasaki

Organizatorzy zapraszają na wielkie otwarcie, w którego trakcie będziecie mieli możliwość przetestowania motocykli i skuterów marek Kawasaki, Benelli oraz Kymco. MFA w dniu otwarcia umożliwi wypróbowanie większości modeli kasków HJC (jeśli wciąż zastanawiasz się, jaki kask kupić, wpadnij, przetestuj, negocjuj) a dla przybyłych gości przewidziano zakup akcesoriów z rabatem nawet 20%. Ponadto, w dniu otwarcia możecie bezpłatnie przesmarować i wyregulować naciąg łańcucha w motocyklu!

Motocyklowa Fabryka Adrenaliny to nowoczesny obiekt zaprojektowany specjalnie pod działalność związaną z motocyklami. To autoryzowany salon i serwis Kawasaki, Kymco, oraz Benelli. Wśród akcesoriów znajdziecie ubrania, kaski, chemię motocyklową czy produkty HJC, Airoh, IMX, Fox Racing, Rebelhorn, Ozone, IXS, John Doe, Oxford, Hepco & Becker, SW-Motech, S100 i wiele innych.

Wydarzenie odbędzie się w najbliższą sobotę, 10 kwietnia w godzinach 10-16, z zachowaniem standardów obowiązujących w czasie pandemii Covid-19.

Motocyklowa Fabryka Adrenaliny wnętrze salonu
Motocyklowa Fabryka Adrenaliny wnętrze salonu…

Motocyklowa Fabryka Adrenaliny znajduje się przy ulicy Wiejskiej 44 w Łazach k. Magdalenki, przy trasie S7.

Więcej informacji znajdziecie na stronie: www.mfamotocykle.pl oraz facebookowym profilu MFA. Warto zalajkować, zapowiada się wiele ciekawych eventów oraz promocji, z którymi macie szansę być na bieżąco.

Motocyklowa Fabryka Adrenaliny – galeria serwisu i salonu


Więcej w Newsy, Wyróżnione, Z Kraju
policja zatrzymała na S7
Dwukrotnie przekroczył prędkość – jechał 240 km/h po S7. Jaki dostał mandat?

Prawie dwukrotnie przekroczył dopuszczalną prędkość, pędząc 240 km/h po krajowej drodze ekspresowej S7. Jaki dostał mandat?

Zamknij