Pierwszy tydzień Operacji Lato 2022 już za nami! Było sporo motocykli spod znaku „wielkiego S”, było parę zaskoczeń, a także świetne spotkanie z Wami – przede wszystkim nie zabrakło motocyklowych emocji!!

W ramach Operacji Lato mamy dla Was intensywne testy motocykli, sporo filmów, zdjęć i spotkań. Cały projekt podzieliliśmy na pięć tygodni marek. Zachęcamy do śledzenia nas na social mediach (Fanpage na FB oraz profil na Instagramie), a tam komunikujemy o kolejnych atrakcjach, jak na przykład wspólne spotkania i wyjazdy, a także KONKURS #OperacjaLato @motogen.pl! Do wygrania jest kask Schuberth C5, bony zakupowe od InterMotors/4Ride, plecak Motul z chemią motocyklową, klocki TRW i wiele innych gadżetów.

Hayabusa kontra GSX-S1000GT – porównanie sportowych turystyków Suzuki [FILM TYGODNIA SUZUKI!]

Główną atrakcją Tygodnia Suzuki i jednocześnie motywem przewodnim głównego filmu, były dwa modele: legendarna Hayabusa i debiutujący GSX-S1000GT. Oba te motocykle nazwać można sportowymi turystykami, ale to chyba jedyne, co je łączy – bo pod względem charakteru są zupełnie różne! Jędrzejak oraz Barry pojeździli i porównali swoje emocje i opinie. Udanego oglądania!


Suzuki GSX-S1000 2022 – bardzo dobry power naked

Po surowych danych technicznych mogłoby się wydawać, że GSX-S1000 nie jest wcale taki fajny. Ale to tylko pozory. Mimo, że jeździliśmy wieloma różnymi motocyklami w karierze, to litrowy naked od Suzuki po raz kolejny zaimponował nam swoim charakterem. Łączy świetny silnik, z kompletnym wyposażeniem i niezwykle wydajnym podwoziem. Zobaczcie:

Suzuki GSX-S1000GT – uniwersalny sportowy turystyk

GT-ek trafił na rynek całkiem niedawno i od razu dał się polubić nam oraz wielu motocyklistom. A to dlatego, że łączy wiele światów – można na nim podróżować, można jeździć sportowo, można przemieszczać się po mieście, można wpadać na tor. W krótkim klipie Barry podzielił się opinią jaki i dla kogo jest Suzuki GSX-S1000GT:

Suzuki Hayabysa 2022 – wady i zalety według Jędrzejaka

Ciekawa sprawa, bo dopiero teraz Jędrzejak miał okazję po raz pierwszy w swoim życiu tak naprawdę pojeździć Hayabusą. W krótkim filmie podzielił się pierwszymi wrażeniami, które rozłożył na kilka zalet i kilka wad:

Suzuki GSX-S950 – zaskakujący mini power naked

GSX-S950 trafił do nas jakby przypadkiem, ale okazał się ogromnym zaskoczeniem! 950-tka w teorii ma być skastrowaną odmianą GSX-S1000, a to może wydawać się nieudanym przepisem na motocykl. A jednak nie! GSX-S950 ma ten sam silnik, ale z uciętą górną partią mocy. Ma trochę słabsze, ale wciąż kompetentne podwozie i wyposażenie! Zobaczcie sami:

Konkurs Operacja Lato 2022 @motogen.pl

Podczas Operacji Lato 2022 przygotowaliśmy nie tylko pięć tygodni marek wraz z intensywnymi filmami, testami i spotkaniami, ale także wypasiony konkurs! Do zgarnięcia są: kask Schuberth C5 ; 5x plecak Motul z chemią ; 5x bon o wartości 500zł na motocyklowe zakupy ; 5x zestaw klocków hamulcowych TRW ; sporo gadżetów.

W skrócie! Musicie przygotować zdjęcie, krótki film, lub jakiś inny ciekawy materiał o tematyce motocyklowo-wakacyjnej. Należy go wrzucić publicznie na swój profil i dodać do niego #OperacjaLato oraz @motogen.pl. Na koniec my wybieramy najciekawsze i najbardziej angażujące prace. Liczy się kreatywność i dobry humor. Jako podpowiedź możecie sprawdzić, jakie zdjęcia wygrały rok temu, w poprzedniej edycji konkursu. Szczegóły i detale w kolejnych akapitach i w regulaminie.

Konkurs w pigułce:
– wrzucacie zdjęcia/filmy/itp. od 4 lipca do 7 sierpnia;
– publikacja wyników do 31 sierpnia;
– należy opublikować motocyklowo-wakacyjne zdjęcie lub film;
– musi być publiczne z hashtagiem #OperacjaLato ;
– musi zawierać znacznik prowadzący do @motogen.pl na FB lub Instagramie;
– na koniec Redakcja Motogen.pl wybierze najciekawsze;
– wygrywasz tylko raz, ale publikujesz ile chcesz,
– lista świetnych oraz wszelkie szczegóły w artykule konkursowym,
– podpowiedź: możecie sprawdzić, jakie zdjęcia wygrały rok temu, w poprzedniej edycji konkursu.

Zachęcamy do śledzenia nas na social mediach (Fanpage na FB oraz profil na Instagramie), a tam komunikujemy o kolejnych atrakcjach.

Dziękujemy partnerom z wsparcie Operacji Lato 2022 oraz za przekazanie nagród do konkursu:

  • SCHUBERTH,
  • TRW,
  • NGK,
  • EXIDE,
  • MOTUL,
  • 4RIDE
  • BNP PARIBAS.

Motocykle do Operacji Lato użyczają importerzy:

– Suzuki,
– Yamaha,
– Piaggio,
– BMW Motorrad,
– Kawasaki.


Zostaw odpowiedź

Twój e-mail nie zostanie opublikowany