Jak tata uczył córkę jeździć: piękny film z pierwszych chwil na motocyklu - Motogen.pl

Świetne ujęcia motocyklowe, wraz z pięknymi momentami w stylu #JakiTataTakaCórka. Ostrzegamy, można uronić łzę (ale tym razem to nie powód do wstydu)!

Adam Riemann z MotoLogy Films to prawdziwy cudotwórca motocyklowy. Specjalizuje się w offroadzie, organizuje szkolenia i wyjazdy, a że stacjonuje w Nowej Zelandii, to przede wszystkim doceniamy jego fenomenalne zdolności nagrywania filmów motocyklowych. Jego nowy film jest trochę inny. Jak napisał ktoś w komentarzach:

„Adam, zawsze pokazujesz nam swoje umiejętności, ale tym razem pokazałeś nam swoją duszę. Ten film jest niesamowity 👏🏻 😎”

Adam pokochał motocykle, gdy pierwszy raz wsiadł na jeden w wieku 14 lat. Później został profesjonalistą w tym fachu, a motocykle stały się jego światem. Ten świat się zmienił gdy urodziło mu się pierwsze dziecko… Obejrzyjcie (i przeczytajcie poniżej).

Adam Riemann mówi w filmie:
„Postanowiłem, że będę ją trzymał z daleka od zagrożeń związanych z motocyklami. Ale szybko zdałem sobie sprawę, że na świecie jest wiele poważniejszych zagrożeń, a proces nauki jazdy motocyklem zapewni jej cenne, życiowe lekcje.

Nauczy się stawiać czoła wyzwaniom. Lepiej zrozumie konsekwencje. Zbuduje pewność siebie. Nauczy się dążyć do celu krok po kroku. A co najważniejsze, zacznie odnajdywać swoją własną niezależność.

Nie dbam o to, czy stanie się zawodnikiem. Ale jeżeli któregoś dnia zdecyduje aby stanąć na starcie, będzie dobrze przygotowana.

Zależy mi na tym, że będzie wyedukowana. Nigdy nie zaimponuje jej idiota robiący wheelie na ulicy, chcąc zabrać ją na plecaczka. Bo to ona będzie jeździła i to ona będzie odpowiedzialna za samą siebie.”

Zostaw odpowiedź

Twój e-mail nie zostanie opublikowany