Kurtki Ixon Metropol’line zostały zaprojektowane w szczególny sposób. Wyglądają jak kurtki codzienne, a jednocześnie mają wszystko to, co niezbędne do bezpiecznej jazdy motocyklem czy skuterem, czyli ochraniacze, wypinaną podpinkę ocieplającą i oddychającą membranę wodoodporną.

Wystarczy zaparkować jednoślad i mało kto się zorientuje, że właśnie nim przyjechaliśmy na spotkanie czy do pracy. Gdy nie zamierzamy akurat jeździć, wystarczy wyjąć ochraniacze i mamy ciepłą komfortową kurtkę do codziennego użytku.

W linii Metropol’line znajdziemy zarówno kurtki zimowe, jak i letnie. Teraz ze względu na porę roku szczególnie warte polecenia są damska kurtka Montmartre oraz męska Boston, z których możemy korzystać późną jesienią i zimą. Na cieplejsze dni przeznaczone są kurtki Gazoline i Princeton.

Bardzo ciekawe są również płaszcze motocyklowe. Ixon Nation to ubiór na lato.

Pisaliśmy o nim już w materiale: W co się ubrać na motocykl i skuter w upalne dni?

Natomiast Ixon Press wykonany z grubego ortalionu może służyć jako dodatkowa ochrona przed deszczem na ubiór motocyklowy. Możemy założyć go również na zwykłe ubranie, Press został bowiem wyposażony w kieszenie na protektory (trzeba je dokupić osobno) i po ich włożeniu jeździmy bezpieczniej.
Kurtki Ixon Metropol’line możemy teraz kupić w atrakcyjnych promocyjnych cenach: Montmartre – 692 zł, Boston – 642 zł, Gazoline – 497 zł, Princeton – 335 zł, Nation – 285 zł, Press – 219 zł.

Produkty dostępne są w sieci sklepów Inter Motors oraz na www.intermotors.pl, infolinia: 801 88 20 80.