Stoiska dealerów motocykli będą prezentować marki takie jak Aprilia, BMW, CAN-AM, Harley Davidson, Honda, Husqvarna, Indian, KTM, Moto Guzzi, MV Agusta, Polaris, Suzuki czy Yamaha. Fani mniejszych pojemności zapoznają się z ofertą SYM, Vespy oraz Rometa. Nie zabraknie akcesoriów oraz szerokiej gamy odzieży motocyklowej: SHIMA, SPIDI, SHOEI, BELL, DICKIES. Swoją obecność zapowiedziały kluby oraz stowarzyszenia zrzeszające pasjonatów jednośladów.

Największym atutem Wrocław Motorcycle Show są imprezy towarzyszące podczas targów. Po kilku latach przerwy powrócililiśmy do stuntu czyli pokazów jazdy ekstremalnej. Swoje umiejętności zaprezentują publiczności Mistrz Świata w Stuntridingu Marcin Głowacki oraz Maciej DOP, zawodnik, który jako jeden z nielicznych pokazy wykonuje na motocyklu Harley Davidson. W ramach targów odbędą się Motovlog Days 2019 – zlot youtuberów dzielących się swoją pasją z za kamerek video. Nie zabraknie pokazów mody, konkursów na scenie oraz wywiadów z podróżnikami (Ania Jackowska, Look Around the Globe, Marzenia Trzeba Spełniać.)

Więcej informacji na naszej stronie www.wms.info.pl oraz fanpagu: https://www.facebook.com/WroclawMotorcycleShow

Zapraszają Intertark oraz Gekon.

Więcej w Z Kraju
Policja zdyscyplinuje kierowców za pomocą dronów i teleobiektywów

Mundurowi z drogówki otrzymali nowy sprzęt mający pomóc w wyłapywaniu kierowców nie korzystających z pasów bezpieczeństwa oraz rozmawiających przez telefon...

Zamknij