IV Międzynarodowy Zlot Klubu Knight Riders IPA Polska 02–04 lipca 2010 - Motogen.pl

IV Międzynarodowy Zlot Klubu Knight Riders IPA Polska, organizowany przez klub motocyklowy Knight Riders z Warszawy, odbędzie się w Popowie  w dniach 02–04 lipca 2010 roku.

Organizatorzy zapraszają na zlot wszystkich członków Klubu Knight Riders, a także wszystkich motocyklistów – funkcjonariuszy, byłych funkcjonariuszy, emerytów służb mundurowych resortu Spraw Wewnętrznych i Administracji, Ministerstwa Sprawiedliwości, zaproszonych Klubów Motocyklowych i gości do wspólnego spędzenia weekendu 02–04 lipca 2010 roku w Popowie Parcele. Impreza odbędzie się w odrestaurowanym osiemnastowiecznym zespole parkowo-pałacowym, na zamkniętym terenie  Ośrodka Doskonalenia Kadr S.W. w Popowie Parcele, ok. 60 km od Warszawy.

Program zlotu
Piątek, 2 lipca:

  • przyjazd do godz. 19.00 – zakwaterowanie, wręczenie uczestnikom zlotu okolicznościowych koszulek i znaczków,
  • 19.15–20.00 – kolacja. Po kolacji do dyspozycji bilard, kawiarnia, zwiedzanie ośrodka, spotkania z przyjaciółmi.

Sobota, 3 lipca:

  • 8.00–10.00 – śniadanie,
  • 11.00 – wyjazd motocyklistów na paradę do Warszawy i po okolicy,
  • 17.00 – rozpoczęcie uroczystości klubowych, a następnie części artystycznej zlotu (lokalizacja – przystań nad Zalewem): przywitanie gości, pasowania, występy zespołów artystycznych, degustacje, konkursy, gry i zabawy.

Niedziela, 4 lipca:

  • 8.00–10.00 – śniadanie (wyjazd uczestników zlotu do godz. 12.00).

Cena za zlot wynosi 290 zł, w tym: impreza, parada, zakwaterowanie, wyżywienie (włącznie z sobotnią imprezą), koszulka i znaczek zlotowy, strzeżony parking dla motocykli na wyznaczonym terenie.

Uczestnictwo w zlocie wymaga wypełnienia formularza zgłoszeniowego dostępnego na stronie http://www.knightriderswaw.pl. Tam także znajdziecie więcej informacji.