Ponad 1100 wystawców z całego świata zgromadzonych w Koelnmesse – gigantycznym centrum ekspozycyjnym w centrum niemieckiej Kolonii zaprezentowało się dziś przed przedstawicielami mediów podczas dnia prasowego na targach INTERMOT Kolonia 2008.

Od wczesnych godzin porannych mogliśmy zwiedzać potężne i zorganizowane z rozmachem targi Intermot. Mnogość stoisk, olbrzymia wręcz powierzchnia wystawiennicza i wypchany po brzegi harmonogram konferencji prasowych. Tak wyglądał 7 października, oficjalny dzień prasowy targów tuż przed otwarciem bram Koelnmesse dla zwiedzających (8.10). Przyznam, że był to bardzo ciężki i męczący dzień. Ale warto było obejrzeć to wszystko, by móc później zrelacjonować Wam najważniejsze wydarzenia INTERMOTU.

Dziś pierwszy raz światło dzienne ujrzało kilka nowych motocykli na rok 2009. Yamaha, Honda, BMW, Ducati, Kawasaki, Grupa Piaggio, Harley-Davidson i Buell. Jak prezentują się nowości w świecie jednośladów? Dowiecie się już wkrótce, a na zachętę kilka zdjęć z Intermotu.
 

Więcej o motocyklach BMW

Więcej w Ze świata
INTERMOT – szóste Międzynarodowe Targi Motocyklowe

W dniach 8–12 października w Kolonii odbędą się szóste Międzynarodowe Targi Motocyklowe INTERMOT.

Zamknij