Cardo Systems z dumą informuje, że systemy komunikacji motocyklowej Cardo od maja 2020 roku dystrybuowane są w Polsce przez firmę B2Bike.

Założona w 2010 roku w Warszawie przez entuzjastów motocyklowych, firma B2Bike, dystrybuuje najwyższej jakości akcesoria motocyklowe i specjalizuje się w produktach elektronicznych, takich jak systemy łączności, urządzenia nawigacyjne, kamery sportowe oraz profesjonalne uchwyty dla urządzeń mobilnych.

Cardo już od ponad 15 lat jest liderem światowego rynku w zakresie produkcji motocyklowych systemów komunikacji oraz pionierem nowych technologii. Cardo zmienia sposób myślenia na temat komunikacji podczas jazdy motocyklem. Już od pierwszego interkomu Bluetooth w 2004 roku, globalny lider systemów komunikacji bezprzewodowej pracował nad poprawą jakości, funkcjonalności i bezpieczeństwa – umożliwiając motocyklistom skupienie się na jeździe.

Jonathan Yanai, wiceprezes ds. globalnej sprzedaży, powiedział:Witamy B2Bike w naszej rozwijającej się sieci dystrybucji. Jesteśmy przekonani, że wniesie dużą wartość dodaną w promocję i sprzedaż systemów komunikacji i akcesoriów Cardo Systems w Polsce. Życzę im powodzenia i liczymy na udane długoterminowe partnerstwo”.

Więcej o interkomach Cardo przeczytasz na cardosystems.com.

Więcej w Akcesoria, Nowości rynkowe
Najciekawsze nowości od IXON na 2020 rok

Nowe kurtki, bojówki na motocykl, rękawice do miasta oraz na tor, a także krótkie buty. Przedstawiamy Wam najciekawsze produkty z...

Zamknij