Co nowego w ofercie Inter Motors?

Sieć sklepów motocyklowych Inter Motors liczy już 28 oddziałów w całym kraju – zobacz listę sklepów. Rozwój sieci wiąże się także z poszerzeniem oferty. Na sezon 2016 wzbogacono ją o kaski Nolan, X-lite, Grex, systemy komunikacji N-com, urządzenia do automatycznego smarowania łańcucha Scootoiler oraz kufry i systemy bagażowe Givi.

Kilka słów o markach Nolan, X-Lite i Grex

Cały kompleks projektowo-produkcyjny Nolan Group w mieści się we włoskim Bergamo i właśnie tam powstają kaski w stu procentach made in Italy. Kaski Nolan słyną z jakości i niezwykłej wytrzymałości, dzięki użyciu do budowy skorup materiału Lexan. To najmocniejszy ze znanych policarbonatów. Z marką Nolan od wielu lat związany jest między innymi Casey Stoner.

X-lite to z kolei marka premium, kojarzona najczęściej z zawodnikami światowej sławy, takimi jak Carlos Checa czy Marco Melandri. Większość modeli X-lite wykonywana jest z włókien karbonowych.

Natomiast marka Grex to odpowiedź fabryki Nolan na zapotrzebowanie początkujących motocyklistów na podstawowe modele kasków. Grex oferuje również ich wersje młodzieżowe.

Zrób zakupy w Outlet Inter Motors i odbierz zwrot za bilet

Oprócz nowej oferty, Inter Motors zaprezentuje na warszawskich targach nowości na 2016 takich marek jak:
Alpinestars – od odzieży tekstylnej do profesjonalnych kombinezonów sportowych
Ixon – z naciskiem na odzież skórzaną w wydaniu klasycznym oraz sportowym
Macna – dla wszystkich pasjonatów turystyki motocyklowej
Adrenaline – z ponad 30 nowymi produktami odzieżowo-akcesoryjnymi
Shark – z zawrotną ilością nowych malowań.

Moto Expo odbędzie się już za niecałe dwa tygodnie w Warszawie, w dniach 19-21 lutego 2016 r.

Zapraszamy do odwiedzenia stoiska Inter Motors, gdzie na wszystkich łowców okazji będzie czekał Outlet Inter Motors. Jak co roku przy zakupach za minimum 500 zł, Outlet zwróci kasę za zakupiony bilet wstępu.

Kiedy i gdzie?

Serdecznie zapraszamy na nasze stoiska 19-21 lutego 2016 r. na Moto Expo (hala Expo) w Warszawie ul. Prądzyńskiego 12/14. Stoiska Inter Motors oraz Outlet Inter Motors znajdziecie w hali I.

Więcej w Akcesoria, Z Kraju
Uwaga Konkurs! Zrób zdjęcie w fotobudce i wygraj TomTom Rider!

Serdecznie zapraszamy wszystkich odwiedzających targi Moto Expo w sobotę i niedzielę na stoisko TomTom & B2Bike: H1/33/E. Podczas tych dwóch...

Zamknij