W katalogu Indiana znajdziemy ponad 40 różnych akcesoriów dedykowanych do modeli FTR 1200 i 1200S. Akcesoria te podzielono na cztery kolekcje:

Tracker – torowe dziedzictwo FTR-a

To grupa akcesoriów, które pozwolą na maksymalne upodobnienie FTR-a 1200 do pierwowzoru, czyli zdobywcy tytułu mistrza świata 2018 we flat tracku, modelu FTR 750. Wąskie siedzisko z unikatową osłoną, wysoko poprowadzony wydech Akrapovic oraz nakładki z numerami startowymi to tylko niektóre  z elementów tej kolekcji. 

Rally – przygoda na każdej nawierzchni

Kolekcja ta inspirowana jest podróżami po zapomnianych bocznych drogach. Wyróżniają ją szprychowe koła, zupełnie inne błotniki, krótka szyba przednia, kierownica ProTaper. Zadziornego charakteru nadaje też FTR-owi dedykowany wydech Akrapovic. Taka konfiguracja pozwala na pełne wykorzystanie 150 mm skoku zawieszenia i cieszenie się jazdą w każdym terenie.

Sport – prędkość jest najważniejsza

Nie planujesz zjeżdżać swoim FTR-em z asfaltowej wstęgi, za to kręci cię szybka jazda po krętych drogach? Kolekcja sport uwydatnia sportowe właśnie aspiracje FTR-a. Nisko poprowadzony wydech Akrapovic oraz dodatki z włókna węglowego doskonałe podkreślą dynamikę konstrukcji. Kolekcja sport nada twojemu FTR-owi klasyczny sznyt w nowoczesnej formie.

Tour – bo wyzwaniem jest podróż

Motocykl to pojazd, który musi nadawać się też do turystyki? Indian rozumie twoje podejście i proponuje ci użytkowe dodatki, dzięki którym zmienisz swojego FTR-a 1200 w maszynę doskonałą do dłuższych podróży. Komplet pojemnych, wodoodpornych sakw oraz szyba przednia ułatwią pokonywanie kolejnych kilometrów.

Od ciebie tylko zależy jaki charakter nadasz swojemu FTR-owi. Więcej o modelu FTR 1200 na stronie producenta.

Więcej w Ze świata
Rada UE za motocyklistami. Ważne zmiany w unijnych przepisach

Obowiązek uwzględnienia motocyklistów w procedurach związanych z ruchem drogowym to jedna z najważniejszych dla użytkowników jednośladów decyzji podjętych podczas grudniowego...

Zamknij