I’M INTER MOTORS Katowice – największy sklep motocyklowy w Katowicach. To ponad 600 m2 powierzchni, na której znajdziecie ubrania, kaski i akcesoria tak renomowanych producentów jak: Alpinestars, Ixon, Shark, FLY, Macna czy Adrenaline. W ofercie znajdziecie także chemię motocyklową, części zamienne a wkrótce swoją działalność rozpocznie serwis motocyklowy.

W sklepie wyróżniono kilka stref: dla kobiet (miejsce, w którym zebrano produkty dedykowane paniom), enduro (strefa z ubraniami i akcesoriami dla fanów bezdroży) a także casualową z ubraniami codziennymi, ale kojarzącymi się z pasją do dwóch kółek.

I’M INTER MOTORS Katowice dysponuje obszernym parkingiem dla swoich klientów, a kadra składa sie z pasjonatów motocykli; przeszkolonych i mających świetną znajomość rynku motocyklowego. Dlatego zawsze służy skuteczną, dobrą radą oraz pomocą w wyborze artykułów niezbędnych dla Was i Waszego motocykla.

I’M Katowice to nie tylko sklep, ale także miejsce spotkań społeczności motocyklowej. Takiej, jak Wy!

Sklep zlokalizowany jest w Katowicach przy ul. Bocheńskiego 99, otwarty w tygodniu w godzinach 10-20 a w soboty 10-17.

Więcej w Z Kraju
Dni BMW Motorrad Polska – Mrągowo 25-27 maja

Jesteś pasjonatem motocykli BMW? Ryk silnika jest dla ciebie synonimem przygody? Jeśli odpowiedź na te pytania brzmi twierdząco i pragniesz...

Zamknij