I'M Inter Motors patronem tytularnym historycznej rundy zawodów Mistrzostw Polski i Pucharu Polski Supermoto w Słomczynie - Motogen.pl

Tego jeszcze nie było. W tym sezonie I’M Inter Motors po raz kolejny okazał się marketingowym liderem w branży motocyklowej i zorganizował amatorską zabawę z profesjonalną nagrodą.

Największa sieć sklepów motocyklowych w Polsce, to ogromny potencjał, nie tylko sprzedażowy, ale również eventowy. Pod czterema wybranymi salonami w Warszawie, Katowicach, Rzeszowie i Rumi zostały zorganizowane zawody na motocyklach typu pitbike dla wszystkich, którzy chcą spróbować swoich sił, lub zwyczajnie pobawić się i przetestować możliwości tego małego i zwinnego jednośladu.

Do zabawy dołączyło dużo zainteresowanych – głównie z powodu braku jakichkolwiek ograniczeń. Mogła wziąć w niej udział każda pełnoletnia osoba i nie musiała być klientem I’M Inter Motors, ani spełniać dodatkowych warunków zakupowych, ponieważ motocyklistów łączy wspólna pasja, a nie marki kasków czy odzieży w których jeżdżą.

Dwunastu uczestników z najlepszymi czasami na pitbike przechodzi do II etapu, który polega na nakręceniu filmiku o pasji motocyklowej. Trzy osoby z największą liczbą pozytywnych komentarzy na facebook’u wezmą udział w prowadzonym przez instruktora supermoto szkoleniu, po czym wykonają po jednym okrążeniu toru z pomiarem czasu.

Najszybszy zawodnik będzie mógł wziąć udział w niedzielnym wyścigu w dowolnej z klas na motocyklu organizatora i zmierzyć się z profesjonalnymi zawodnikami. Start w wyścigu supermoto najwyższej rangi jeszcze nigdy nie był tak prosty i tani.

I’M Inter Motors pokrywa wszystkie koszty związane ze startem w profesjonalnych zawodach i pomaga spełniać marzenia motocyklistom, którzy bez tej inicjatywy nie mieliby takiej możliwości.

Na wszystkich startujących sportowców poza adrenaliną i satysfakcją czeka pula nagród o wartości ponad 40 000 zł! Zapraszamy więc zawodników supermoto klas Mistrzostw Polski, Pucharu Polski oraz Amator do udziału w najbliższych zawodach. Będą to pierwsze zawody motocyklowe, które oficjalnie odbędą się na tym mazowieckim obiekcie wyścigowym.

Więcej informacji o projekcie I’M Supermoto Castrol Cup