Jeden z pierwszych sklepów po metamorfozie, opatrzony logo I’M Inter Motors to salon multibrendowy, w którym każdy motocyklista znajdzie coś dla siebie i swojego motocykla. Na powierzchni 250 metrów kwadratowych zgromadzono blisko 3500 produktów: ubiorów motocyklowych, akcesoriów, części zamiennych oraz olejów i chemii pielęgnacyjnej.

Zespół sklepu składa się z wieloletnich motocyklistów, pasjonatów motocykli świetnie przeszkolonych w tym, aby doradzić i zaspokoić potrzeby swoich klientów. 

W ofercie znajdziecie produkty renomowanych producentów strojów motocyklowych takich jak Alpinestars, IXON, Macna, Segura czy Adrenaline. O bezpieczeństwo klientów zadbają kaski Shoei, Shark, Nolan, SMK oraz Ispido a wśród obuwia przeznaczonego do jazdy na szczególną uwagę zasługują marki Alpinestars, IXON, Falco i Adrenaline…

W sklepie wydzielono dwie strefy specjalne: dla pań, oraz miłośników off-roadu. Dzięki temu panie od razu znajdą produkty dedykowane dla kobiet – Alpinestars Stella, IXON i Adrenaline, a miłośnicy jazdy terenowej ubrania Fly i Alpinestars MX!

Ofertę sklepu uzupełnia odzież casualowa jednoznacznie kojarząca się z pasją motocyklową.

W I’M Inter Motors Łódź dostępna jest szeroka gama chemii pielęgnacyjnej, oleje i smary marek Castrol, Motul, Shell, a także blokady ABUS oraz akcesoria Oxford.

Sklep czynny jest siedem dni w tygodniu, w godzinach 10-19 a jego lokalizacja przy ulicy Drewnowskiej 50, w pobliżu jednego z najbardziej znanych centrów handlowych w Polsce czyli łódzkiej Manufaktury to dodatkowy atut i dobra alternatywa dla weekendowych zakupów.

I’M Inter Motors Łódź posiada duży parking dla swoich klientów!

Więcej w Z Kraju
Wodzisław Śląski: rozwieszał linki na motocyklistów – sprawą zajęła się policja

Wodzisław Śląski: sytuacja jest dość dziwna. Lokalny vloger Tomasz Terka, zajmujący się grami komputerowymi opublikował nagranie jak z okazji pierwszego...

Zamknij