I'M Inter Motors - nowa jakość w Poznaniu - Motogen.pl

Poznański salon I’M Inter Motors zlokalizowany jest w południowo – zachodniej części miasta, na granicy Poznania i podpoznańskich Plewisk. 

To największy sklep i serwis motocyklowy w Wielkopolsce. Na blisko 800 metrach kwadratowych zlokalizowano ekspozycję motocykli, skuterów, odzieży, akcesoriów oraz odzieży i chemii motocyklowej. Profesjonalny serwis marek podejmie się napraw każdego jednośladu ale przede wszystkim pojazdów importowanych przez Inter Cars, czyli Ducati, Vespa, Piaggio, Aprilia, Moto Guzzi oraz FB Mondial. Ponadto w salonie znajdziecie ubrania, kaski i akcesoria marek Alpinestars, Ixon, Shark, FLY, Macna czy Adrenaline, SMK, Nolan, Ispido a także chemię motocyklową.

Dużym atutem I’M Inter Motors Poznań jest załoga. Wszyscy handlowcy i doradca serwisowy są pasjonatami motocykli z dużym doświadczeniem handlowym. Mechanik z powodzeniem startował w Europejskich Mistrzostwach Mechaników Motocyklowych, jest kompetentnym fachowcem nie obawiającym się ani motocykli sprzed lat, ani nowoczesnych technologii.

Dyrektor zarządzający salonem, ma wieloletnie doświadczenie w zarządzaniu salonami motocyklowymi i serwisem, był importerem motocykli Victory i Indian na Polskę, a także jednym z największych dealerów Yamahy w naszym kraju.

I’M Inter Motors Poznań funkcjonuje od miesiąca, oficjalne otwarcie, na które zapraszamy wszystkich motocyklistów planowane jest w czerwcu 2018 a największymi atutami tego miejsca, które już wpisuje się w motocyklową mapę Wielkopolski są:

– największy wybór akcesoriów dla motocyklisty i motocykla w Poznaniu,

– wydłużone godziny działalności salonu (10-19 i sob. 10-16),

– koncentracja wielu legendarnych włoskich marek i ogromny wybór modeli w salonie,

– profesjonalna i kompetentna obsługa

– niepowtarzalna atmosfera

– profesjonalnie wyposażony i obsługiwany serwis

Salon znajduje się przy ulicy Grunwaldzkiej 462 w Plewiskach k./Poznania. Serdecznie zapraszamy!!!