Na czasie
    Musisz zainstalować Jetpack plugin i włączyć "Statystyki".

Sklep motocyklowy I’M Inter Motors Katowice na swoich 600 m2 powierzchni ma pełny asortyment motocyklowy. Znajdziesz tu wszystkie rozmiary, kolory i rodzaje odzieży lub akcesoriów. Do tego jest tu Outlet, a nawet dział rowerowy i sekcja samochodowa!

Katowice wbrew pozorom nie kwalifikują się do czołówki największych miast w Polsce. Są poza pierwszą dziesiątką zarówno pod względem ludności, jak i powierzchni. Za to Katowice są stolicą Śląska, są stolicą ogromnego Górnośląskiego Okręgu Przemysłowego, a do tego właśnie w Katowicach (przy ul. Bocheńskiego 99) mieści się największy w Polsce salon sieci I’M Inter Motors. Ze swoją powierzchnią 600 m2 jest bezapelacyjnie także jednym z ogólnie największych sklepów motocyklowych w kraju.

I’M Inter Motors Katowice to nie tylko powierzchnia

Żadna sztuka w tym, aby zbudować ogromny sklep. Sztuką jest, aby umiejętnie nim zarządzać. No i tutaj do gry wchodzi „wesoła rodzinka” z Katowic. Rozmawiając z obsługą tego sklepu można mieć naprawdę niezły ubaw – my taki mieliśmy przy okazji tego artykułu, Wy będziecie taki mieli przy każdej wizycie w Katowicach. Sami mówią, że skoro w ekipie są dwie starsze osoby i dwie młodsze, to ci młodsi mówią do starszych tato i mamo. Gdy już zaczniecie dobierać swoje ciuchy w I’M Katowice, nie zdziwcie się, jeżeli okaże się, że „mama Iza” to tak naprawdę wredna Mała Mi… Ale z przekąsem i żartem, bo może trochę się pośmieje, ale na pewno skutecznie pomoże w wyborze. Ale tak na poważnie – w parze z fantastycznie miłą atmosferą w katowickim punkcie, idzie także świetna znajomość asortymentu oraz niezwykła umiejętność odpowiedniego dobrania produktów do wymagań klienta.

A jest w czym wybierać, bo na 600 m2 mieści się pełna oferta wszystkiego, co możesz sobie wymarzyć… Motocyklowa odzież wyścigowa, codzienna, skórzana, czy turystyczna – wszystko w wersji męskiej lub damskiej, zarówno na mniej zasobny portfel, jak też z najdroższej półki. Kaski w wielu rozmiarach i malowaniach. Buty różnych producentów, z przeznaczeniem na różne motocykle, także męskie lub damskie. Można tak jeszcze długo, o wszystkim: od rękawic, przez bieliznę termoaktywną, a na wierzchnich kombinezonach przeciwdeszczowych kończąc.

W I’M Inter Motors Katowice jest też wszystko dla motocykla: chemia do czyszczenia i konserwacji marki Motul, akcesoria serwisowo-praktyczne Oxford, pełna oferty blokad tej samej marki, a także akumulatory Exide, albo oferta olejowa Castrol…

Jak wygląda I’M Inter Motors Katowice

Outlet i nie tylko…

Katowicki oddział I’M Inter Motors ma też sekcję Outlet! Jeżeli uwielbiasz polować na okazje lub ostatnie sztuki, jeżeli kręci Cię największy możliwy rabat, albo po prostu chcesz trochę zaoszczędzić w swoich motocyklowych zakupach, właśnie tam powinieneś skierować swoje kroki.

Przyznacie, że motocykle to często niejedyne nasze hobby motocyklistów – a rowery stoją całkiem blisko, chociażby z racji tej samej liczby kół. Dlatego na miejscu jest też oddzielny dział z odzieżą i akcesoriami rowerowymi. Warto tam zerknąć!

Ciekawostką jest, że od niedawna I’M Inter Motors Katowice został pierwszym i jedynym sklepem z całej sieci, który posiada akcesoria samochodowe. Znajdziecie tu podstawową ofertę uniwersalnych dodatków do auta.

Gdzie, jak, kiedy – I’M Inter Motors Katowice

„Wesoła Rodzinka” z Katowickiego I’M Inter Motors gorąco zaprasza i zachęca, aby mówić wprost czego potrzeba – i to nawet, jeżeli do Górnego Śląska przyjeżdżasz z Sosnowca! Salon I’M mieści się przy ulicy Bocheńskiego 99, jest wyraźnie oznaczony, także w wyszukiwarce na Google Maps. Salon znajduje się nieopodal autostrady A4, dojazd jest łatwy z każdej strony, a przed drzwiami czeka spory parking. Godziny otwarcia to od poniedziałku do piątku od 10:00 do 20:00 oraz w soboty od 10:00 do 17:00.

Zanim wpadniecie do sklepu, produkty możecie także najpierw sprawdzić (lub zakupić) w sklepie internetowym IMready.eu, a odbiór osobisty w każdym z 40 punktów zawsze pozostaje darmowy.

Więcej w Akcesoria, Sponsorowane
Koniec Operacji Lato – dziękujemy, podsumowujemy!

Operacja Lato w sezonie 2021 oznaczał intensywne testowanie motocykli, filmy, spotkania i konkurs. Operacja się skończyła, a więc mamy szybkie...

Zamknij