2325 kwietnia 2010 roku w Ośrodku "GRAF MARINA" nad Zalewem Zemborzyckim w Lublinie odbyło się już III Lubelskie Otwarcie Sezonu Motocyklowego 2010.

Po raz kolejny frekwencja dopisała, mnóstwo motocyklistów, fanów, wystawców oraz zwykłych, szarych ludzi przechadzało się ścieżkami ośrodka, biorąc przy okazji udział w atrakcjach zgotowanych przez organizatorów imprezy, Annę i Karola Mansz.

„Od kilku lat już organizujemy tą imprezę i z roku na rok jest coraz lepiej” – mówią organizatorzy i trudno im zaprzeczyć, patrząc na efekty ich pracy. Konkursy z bardzo atrakcyjnymi nagrodami (w tym prawo jazdy kat. A i B), koncerty, pokaz stuntu w wykonaniu Raptownego, parada ulicami miasta Lublina, dostęp do hamowni motocyklowej to tylko niewielka część tegorocznego programu. Organizatorzy zadbali również o część merytoryczną zlotu, dzięki czemu wszyscy mogli dowiedzieć się, jak należy udzielić pierwszej pomocy w przypadku zderzenia motocykla z autem.

MOTOGEN.PL na tegorocznym otwarciu miał za zadanie wybrać najlepiej prezentujący się motocykl na zlocie. W kategorii Super Moto Design wręczyliśmy nagrodę "Zającowi", którego custom prosto z Insane Choppers (Millwaukee, USA) skrzywił nas emocjonalnie (w pozytywnym znaczeniu).

Mamy nadzieję, że za rok znowu w tak przyjaznej atmosferze wsiądziemy na dwa kółka, rozpoczynając sezon. Organizatorom życzymy jeszcze większej frekwencji w przyszłym roku i dziękujemy za ciepłe przyjęcie wszystkich motocyklistów!

Więcej w Relacje
Ogólnopolskie Otwarcie Sezonu na Bemowie 2010, czyli sezon rozpoczęty!

Parada, parada i jeszcze raz parada.Otwarcie Sezonu Motocyklowego na Bemowie odbyło się tradycyjnie, jak co roku.

Zamknij