Przypominamy, że już w najbliższy piątek, 19 lutego, rozpocznie się II Ogólnopolska Wystawa Motocykli i Skuterów.

Od 19 do 21 lutego w Warszawie odbędzie się po raz kolejny Ogólnopolska Wystawa Motocykli i Skuterów. Jest to największa tego typu wystawa w Polsce. W zeszłym roku przez halę targową MT Polska przewinęło się 25 000 zwiedzających, którzy mieli okazję zapoznać się z ofertą ponad 120 wystawców. Jak zapowiada organizator, tegoroczna edycja tej imprezy będzie jeszcze bogatsza.

Warszawska wystawa, jak zwykle, zgromadzi największych importerów i dealerów. Wśród wystawców nie zabraknie takich firm, jak: BMW, KTM, Husaberg, Triumph czy Suzuki. Mimo braku oficjalnych stoisk importerów Yamahy i Hondy, najnowsze maszyny zaprezentują zwiedzającym dealerzy tych marek. Z pewnością będzie co oglądać. Również fani jazdy na quadach powinni zajrzeć do hali MT Polska. Bowiem w niedzielę (21 lutego) o godzinie 11.00 na stoisku Yamahy będzie można spotkać naszego jedynego quadowca startującego w ekstremalnie ciężkim Rajdzie Dakar, Rafała Sonika.

Oprócz największych pojemnościowo pojazdów nie zabraknie także czegoś dla miłośników mniejszych sprzętów oraz skuterów. Właśnie takie jednoślady coraz częściej widać na naszych drogach i miejmy nadzieję, że zeszłoroczny kryzys i wzrost cen nie zahamują tendencji do przesiadania się z samochodów na małe, zwrotne i bardzo praktyczne w mieście jednoślady. Swoją bogatą ofertę zaprezentują m.in.: Zipp, Romet, Kingway i Sym.

Uzupełnieniem mniejszych i większych jednośladów i czterokołowców będą akcesoria, zarówno coś dla waszego motocykla, jak i dla dosiadającego go kierowcy. Najnowsze kolekcje przedstawią takie marki, jak: Modeka, Retbike, Rukka, Shoei, Schuberth, Bell i wiele innych. Każdy powinien znaleźć coś dla siebie.

Wszystkich chętnych do odwiedzenia II Ogólnopolskiej Wystawy Motocykli i Skuterów zapraszamy w dniach 19–21 lutego do hali wystawienniczej MT Polska przy ul. Marsa 56.
 

Godziny otwarcia hali dla gości odwiedzających targi:
Piątek (19 lutego) 10.00–18.00
Sobota (20 lutego) 10.00–18.00
Niedziela (21 lutego) 10.00–18.00

Więcej o motocyklach BMW

Więcej w Z Kraju
Wystartowała nowa strona internetowa Hondy

Teraz wchodząc na www.honda.pl czeka nas miła niespodzianka. Wielkie Skrzydło postarało się, aby serwis był bardziej przejrzysty i przyjazny użytkownikowi...

Zamknij