Powstała bardzo limitowana seria modeli Vitpilen 701, Supermoto 701 oraz Enduro 701 LR. Motocykle wyglądają zachwycająco.

Husqvarna jest marką siostrzaną z KTMem, jednak motocykle Huski reprezentują sobą nowoczesny, skandynawski styl. Nie ma nowej Husqvarny, która by nam się nie podobała.

Vitpilen 701 Replay Limited Edition
Vitpilen 701 Replay Limited Edition

Tak się składa, że Husqvarna współpracuje z prestiżową, włoską marką odzieżową Replay, która od 2020 roku jest jednym ze sponsorów w Moto3. Teraz współpraca została rozszerzona.

Replay wraz z Husqvarną zaprojektował limitowaną serię trzech modeli. W wyjątkowej stylistyce odzieżowej widzimy neo-retro nakeda Vitpilen 701, potężnego rozrabiakę Supermoto 701 oraz offroadowo podróżniczego Enduro 701 LR (Long Range). Podobają Wam się?

Vitpilen 701 REPLAY:

701 Supermoto REPLAY:

Galeria zdjęć Husqvarna-Replay:

Niestety łącznie powstało tylko 10 sztuk motocykli Husqvarna-Replay, które trafią wyłącznie do celebrytów. Na szczęście w komunikacie czytamy: “W planie na najbliższych kilka miesięcy mamy znacznie więcej, a w tym serię ekscytujących inicjatyw wskazujących wartości obu naszych marek: innowację i styl.”

Czego należy się spodziewać? Odzież motocyklowa projektowana wraz z Replay? Odzież codzienna z akcentami Husqvarny? Więcej szeroko dostępnych modeli w malowaniu i stylistyce opracowanej przez Replay? Może być ciekawie!


Więcej w Newsy, Nowości rynkowe
Aleksandrów Łódzki, wypadek: nie żyje 3 motocyklistów, pomożesz ich rodzinom? [zrzutka]

Kierująca samochodem wymusiła przy wyprzedzaniu, doszło do zderzenia czołowego z dwoma motocyklami. Motocykliści nie żyją, pozostawili dzieci. Pomożesz rodzinom?

Zamknij