Spekuluje się, że premiera odbędzie się na koniec roku 2021, jako model 2022.

Husqvarna Norden 901, zaprezentowana na Eicmie pod koniec 2019, była jednym z bardziej emocjonujących prototypów. Wyglądała spektakularnie dobrze. Pod koniec 2020 roku wyciekło zdjęcie ze spotkania dealerskiego, które potwierdziło, że produkcyjna Norden 901 wyglądała będzie podobnie jak prototyp.

Teraz turystyczna Huska została przyłapana na pierwszych jazdach testowych. Co można wnioskować ze zdjęć?

Aktualne zdjęcie szpiegowskie
Norden 901 – prototyp zaprezentowany pod koniec 2019

Norden 901 bazował będzie oczywiście na KTMie 890 Adventure. Zbiornik paliwa jest tu okalający, opadający w dół, ale w odróżnieniu od pomarańczowego kuzyna, Huska nie ma już charakterystycznych wybrzuszeń w dolnej części.

Dla niepoznaki pojawił się też pomarańczowy przedni błotnik, przeszczepiony chyba prosto z crossowego KTMa.

Względem prototypu 2019 zmieniła się też tylna lampa. Nie jest już kwadratowa, ale bardziej cywilna, z LEDem w kształcie podkowy. Też wygląda dobrze!

Ciekawe, czy Husqvarna pozostanie przy pomyśle dzielonych zegarów, gdzie jedna połowa jest Twoim smartfonem sparowanym z motocyklem. W przyłapanym motocyklu tego nie raczej nie ma, ale kto wie…

Spekuluje się, że premiera Husqvarny Norden 901 przesunęła się na koniec 2021 roku, aby był to model 2022. Powodem (między innymi) może być chęć dopracowania technologii radarów, które dopiero co pojawiły się w nowiutkim KTMie 1290 Super Adventure.

Więcej w Newsy, Nowości rynkowe
brazylijski poscig
Kolejny brazylijski pościg za motocyklistą…

Brazylijskie pościgi za motocyklistami są jak brazylijskie telenowele, ale...trochę lepsze. Dzisiaj kolejny materiał z próbą złapania przestępcy na motocyklu...

Zamknij