Chcemy się z Wami spotkać na plaży w Jelitkowie! Chcemy pojeździć z Wami motocyklami! Chcemy razem z Wami obejrzeć motocyklowy film! Jednym słowem, zapraszamy do Gdańska!

Każdy motocyklista, który przyjeżdża w okolice Trójmiasta, powinien się z nami spotkać. Gdzie? W tygodniu, kiedy będzie piękna, upalna pogoda i obowiązki redakcyjne (których wcale nie mamy mniej) nam pozwolą – będziemy na plaży w Jelitkowie, na wysokości kultowej Restauracji Parkowa! W najbliższą środę natomiast, w motocyklowej restauracji – pubie Wild Dog na Wałach Jagiellońskich 2/4 będziemy organizowali motocyklowe kino, oczywiście w klimacie Hondy!

W sobotę za to zapraszamy Was na Dzień Otwarty w Honda Pomirski, przy ul. Juliusza Słowackiego 153. Na miejscu będzie redakcja Motogenu, motocykle testowe dostępne do jazd, rabaty, zniżki, promocje oraz oczywiście upusty cenowe. Nie zabraknie też gratisów, które będziemy rozdawać każdemu, kto odwiedzi Hondę Pomirski.

Więcej o motocyklach Honda

Więcej w Z Kraju
Zapraszamy na treningi w Moto Parku Ułęż

Zapraszamy na swobodne jazdy, które odbędą się 15 lipca w Moto Parku Ułęż. To doskonała okazja na trening szybkiej jazdy...

Zamknij