W warszawskiej Hali Koszyki, ciekawym i, co tu dużo mówić, bardzo modnym miejscu  z wieloma atrakcjami dnia 14 września odbędzie się wyjątkowo ciekawa impreza, na którą nie potrzebujecie żadnych zaproszeń czy biletów wstępu.   

Jakie atrakcje przewidział organizator tej imprezy, czyli polski importer motocykli BMW? Przede wszystkim prezentacja motocykla BMW Birdcage oraz innych motocykli customowych. Do tego panele dyskusyjne z producentami maszyn customowych, na których będziecie mogli dowiedzieć się wszystkiego o najnowszych trendach customizingu i wyłapać inspirację na przerobienie swoich maszyn. Do tego jazdy testowe modelami kultowej serii BMW – R nineT.

Jak motocykle customowe, to nie może też zabraknąć studia tatuażu oraz stanowiska barbera. Każdy będzie też mógł nabyć akcesoria i inne gadżety w sklepie BMW, a także skorzystać z usług Strefy Tailor Made, czyli „zcustomizować” sobie koszulkę, bluzę czy kurtkę lub też udać się do Strefy wyrobów Hand Made.

Oprócz tego na miejscu wszyscy spragnieni będą mogli zajrzeć do Strefy Jameson oraz Strefy piw kraftowych i cydru, a wszystko to przy dźwiękach muzyki na żywo oraz świetnego DJ-a.

Impreza rozpoczyna się o godzinie 12 a potrwa aż do 2 w nocy. Będziecie? My na pewno!

Więcej w Z Kraju
Lato w Mieście z Motogen.pl zakończone! To dzięki Wam…

Właśnie rozpoczął się rok szkolny a wraz z nim wróciliśmy do normalnego trybu pracy. Ostatnie sześć tygodni zajmowaliśmy się projektem...

Zamknij