Atmosfera, jedzenie, muzyka i organizacja wszystko wypadło świetnie. Potwierdzają to też relacje i podziękowania uczestników na stronie organizatorów, czyli „Generał” Gdańsk Chapter Poland North Side.

Były jazdy testowe motocyklami Harley-Davidson – Moto Exclusive Demo, rozlosowano Harleya na wekeend oraz Indiana na weekend w Polsce wraz z pobytem w hotelu oraz rejs na połów dorsza dla 10 osób.

Uroczyście otwarto Północną Aleję Polskich Klubów Motocyklowych na głównym deptaku Helu i odsłonięto tam pierwsze tablice pamiątkowe z udziałem władz miasta Hel i prezydentów klubów motocyklowych.

Wśród wielu atrakcji były też I Mistrzostwa Polski Północnej w Wolnej Jeździe „A ja mam czas” o Puchar Prezydenta GCPNS oraz oczywiście liczne koncerty, prezentacje i konkursy. „Generał” Gdańsk Chapter Poland North Side już zaprasza na następny zlot na Helu za rok. A Motogen.pl otrzymał takie oto podziękowanie:

W ostatni weekend maja odbył się Zlot Road To Hel(l)

Więcej o motocyklach Harley-Davidson

Więcej w Akcesoria, Z Kraju
Rząd chce skończyć z tolerancją (niedochodowych) fotoradarów

Dopiero weszły w życie zaostrzone przepisy mówiące, że jeśli ktoś przekroczy prędkość w terenie zabudowanym o 50 km/h i więcej,...

Zamknij