Wrocław, Szczecin, Rzeszów, Warszawa – te miasta od czerwca do sierpnia odwiedzi ciężarówka Harley-Davidson załadowana motocyklami czekającymi na Wasze jazdy testowe!

Po rocznej przerwie nadjeżdża Harley on Tour, firmowa ciężarówka Harley-Davidson załadowana 23 motocyklami do testów. Podczas tegorocznego tournée Harley on Tour zawita do Wrocławia (27-28 czerwca), Szczecina (3-4 lipca), Rzeszowa (22-23 sierpnia) i Warszawy (29-30 sierpnia). Uczestnicy będą mieli okazję wypróbować najnowsze maszyny H-D, od miejskich modeli Street i Sportster®, przez kultowe modele Softail®, a także transkontynentalne maszyny z rodziny Touring. Jazdy próbne odbywać się będą w weekendy i są całkowicie bezpłatne. Jeśli nie chcesz się spóźnić, zapisz się już dzisiaj – decyduje kolejność zgłoszeń, a ilość miejsc jest ograniczona.

Zapomnij o obecnym stresie i spróbuj oczyścić umysł. Harley on Tour to idealna okazja. Dwa dni pełne potężnych maszyn, ryczących silników i przejażdżek motocyklami Harley-Davidson to sprawdzona recepta na pozytywne emocje i uśmiech na twarzy.

Rezerwacji można dokonać telefonicznie lub osobiście w salonach Harley-Davidson na trasie Harley on Tour. Ze względu na ograniczoną ilość miejsc, zalecamy wcześniejsze zgłoszenia. Kto pierwszy, ten lepszy!

W związku z obecną sytuacją związaną z COVID-19, w tym roku nie będzie możliwości wypożyczenia na miejscu kasków i odzieży do jazdy, a motocykle będą dezynfekowane po każdej jeździe.

Aby skorzystać z jazdy próbnej należy przynieść ze sobą dwa dokumenty tożsamości (dowód osobisty i prawo jazdy kat. A) oraz własne wyposażenie do jazdy (zalecane: kask z homologacją, długie spodnie i koszula z długimi rękawami, zakryte buty oraz rękawice motocyklowe).

Więcej informacji na www.harley-davidson.pl

Zostaw odpowiedź

Twój e-mail nie zostanie opublikowany