Harley-Davidson zapowiada globalne wydarzenie „Od Evolution Do Revolution” – będzie to internetowa premiera nowego modelu, sportowego cruisera. Zapisz się już teraz na premierę dnia 13 lipca.

Harley-Davidson zapowiada w połowie sezonu premierę nowego motocykla, na globalnym wydarzeniu „Od Evolution do Revolution”. Wirtualna premiera odbędzie się 13 lipca o godzinie 17.00. Ta nowa maszyna podąża śladem najnowszego modelu Harley-Davidson Pan America 1250, napędzanego całkowicie nowym układem napędowym Revolution Max, który pojawił się niedawno w salonach dealerskich HD na całym świecie.

Jędrzejak jeździł już nowym H-D Pan America 1250 – przeczytaj test i obejrzyj film z wrażeniami!

Po udanym wprowadzeniu na rynek Pan America, naszego pierwszego motocykla Adventure Touring, z radością prezentujemy całkowicie nowy motocykl w segmencie Sport, zbudowany na platformie Revolution Max, oferujący niesamowite technologie, osiągi i styl Harley-Davidson.” – powiedział Jochen Zeitz, prezes i dyrektor generalny Harley-Davidson.

Oficjalne zdjęcie zapowiadające nowy model na lipiec 2021.
Video-teaser nowego modelu.

Podczas wydarzenia zostaną ujawnione detale i szczegóły techniczne nowego motocykla, w trakcie prezentacji prowadzonych przez kierownictwo Harley-Davidson, ekspertów i pasjonatów, którzy tworzyli i wprowadzają na rynek kolejną mocną maszynę ze stajni Harley-Davidson. Motocykl pojawi się w salonach dealerskich jeszcze w tym roku.

Weź udział w światowej premierze, wirtualnym wydarzeniu „Od Evolution do Revolution”. Zarejestruj się na H-D.com/JulyReveal.

OD REDAKCJI MOTOGEN.PL:
Powyżej przeczytaliście oficjalną zapowiedź. Przypomnijmy jeszcze o plotkach i doniesieniach. Jeżeli liczycie na streetfightera od H-D, to niestety, ale Bronx został wycofany.

Model, który widzimy na zdjęciu i filmie, do złudzenia przypomina zapowiadanego od kilku lat Custom 1250. Wygląda na to, że będziemy mieli do czynienia z cruiserem o zwartej, agresywnej geometrii. Szef H-D użył stwierdzenia “segment sport”, no i rzeczywiście, nowy silnik Revolution Max 1250 znany już z Pan America naprawdę zapewnia sportowe wrażenia. Ma 150 KM i kręci się wysoko! Zresztą przeczytajcie nasz test.

Tak wyglądał prototypowy Custom 1250 prezentowany kilka lat temu...

Więcej w Newsy, Nowości rynkowe
W sobotę 10 urodziny Forum Łódzkich Motocyklistów

Zapraszamy na 10 urodziny Forum Łódzkich Motocyklistów, które odbędzie się w najbliższą sobotę na zewnętrznej części Moto Areny w Łodzi!

Zamknij