Harley-Davidson w Budapeszcie: kto wystąpi na festiwalu na 120 urodziny H-D? - Motogen.pl

European Harley-Davidson 120th Anniversary Festival w węgierskim Budapeszcie coraz bliżej. Organizator ujawnia gwiazdy, które wystąpią na 6 scenach!

Zostało już mniej niż 120 dni gdy tysiące fanów Harley-Davidson zjadą się do Budapesztu na Węgrzech, aby świętować 120-lecie firmy H-D. „European Harley-Davidson 120th Anniversary Festival” odbędzie się w dniach od 22 do 25 czerwca i zapowiada się na naprawdę wyjątkową i odjazdową imprezę!

To wielkie wydarzenie zgromadzi entuzjastów motocykli i miłośników HD z całego świata, aby świętować niesamowite dziedzictwo marki, kultowe motocykle, które powstały w ciągu ostatnich 120 lat, a także spojrzeć w ekscytującą przyszłość, która nas czeka.

Festiwal odbędzie się na terenie Puskás Aréna Park, w centrum Budapesztu. Goście będą się bawić w trakcie czterech dni wypełnionych występami znanych gwiazd i ponad 50 zespołów grających na sześciu scenach, które zapewnią różnorodny i wszechstronny program muzyczny. Gwiazdami głównej sceny będzie wielu światowej sławy artystów, w tym popularna australijska grupa rockowa Wolfmother (sobota 24 czerwca) i legenda Deep Purple, Glenn Hughes (niedziela 25 czerwca), którzy wykonają najpopularniejsze hity grupy. Drugi dzień festiwalu (piątek 23 czerwca) będzie celebrowany przez wokalistki, a głównym bohaterem będzie zespół Larkin Poe, stworzony przez mieszkające w Nashville siostry Rebeccę i Megan Lovell. W trakcie całego wydarzenia wystąpi również wielu lubianych i czołowych węgierskich artystów.

Oprócz występów muzycznych na gości czekać będzie wiele innych rozrywek, na pewno każdy znajdzie coś dla siebie – od rodzin z pociechami po poszukiwaczy adrenaliny. W bogatym programie festiwalu znajdą się m.in.:

  • Motocykle i kultura motocyklowa – szeroki wachlarz możliwości jazdy, spektakularne pokazy oraz wspaniałe wystawy pod dachem i na świeżym powietrzu prezentujące motocykle H-D z przeszłości, teraźniejszości i przyszłości;
  • Dynamiczna rozrywka – wydzielone strefy, w tym parki Adrenaline i Family, a także różne pokazy na terenie festiwalu;
  • Zakupy, jedzenie i picie — ponad 200 sprzedawców, w tym autoryzowani dealerzy Harley-Davidson, oraz ponad 80 food trucków i stoisk oferujących ogromną mieszankę międzynarodowych smaków.

Jedną z głównych atrakcji festiwalu z pewnością będzie parada Harley-Davidson, podczas której tysiące motocykli przejedzie przez pełne zabytków serce miasta.

Bilety na festiwal ze zniżką w przedsprzedaży można już kupić na stronie www.hd120budapest.hu. Dostępne opcje obejmują zarówno bilety jednodniowe, jak i pełne pakiety czterodniowe, a także pamiątkowe pakiety festiwalowe zawierające ekskluzywne gadżety związane z wydarzeniem. Tańsze bilety w przedsprzedaży są dostępne tylko do końca kwietnia. Na stronie wydarzenia można również znaleźć informacje dotyczące zakwaterowania. Organizatorzy polecają jak najszybszą rezerwację noclegów, ponieważ wiele hoteli jest już w pełni zarezerwowanych na czas festiwalu.

Baw się z Harley-Davidson w czerwcu, aby przeżyć wyjątkową imprezę!


Zostaw odpowiedź

Twój e-mail nie zostanie opublikowany