Project LiveWire odwiedzi w tym roku Azję, Europę i Kanadę. Oprócz tego motocyklem ponownie będą mogli przejechać się klienci ze Stanów Zjednoczonych. Międzynarodowa trasa Project LiveWire Tour rozpocznie się na torze Sepang w Malezji. W 2014 roku aż 6800 motocyklistów w Stanach Zjednoczonych mogło przekonać się, jak jeździ elektryczny cruiser. Ubiegłoroczna trasa obejmowała aż 30 przystanków w różnych częściach USA.

W tym roku trasa rozpocznie się 25 lutego na torze Sepang. Dla klientów z Europy zostanie zorganizowany konkurs, w którym producent wyłoni 1000 szczęśliwców i będą oni mogli przetestować Project LiveWire w Wielkiej Brytanii, Francji, Niemczech, Włoszech oraz Holandii. Europejska trasa rozpocznie się w maju i potrwa do sierpnia. Oprócz tego przewidziano 13 przystanków w Stanach Zjednoczonych.

Przy każdej okazji producent zaznacza, że Project LiveWire nie trafi do sprzedaży, ale nie wyklucza stworzenia elektrycznego cruisera. Być może niedługo będzie miał ku temu dodatkowy powód, ponieważ Polaris wykupił Brammo i już zarejestrował znak towarowy Victory Charger.

Autor: Wojciech Grzesiak