Gdzie najkorzystniej kupić motocykl? Sprawdź ofertę MotoPlatforma.pl i poczuj się jak VIP!

Jeżeli kiedykolwiek byłeś Klientem salonu motocyklowego, to wiesz, że obsługa w nich bywa różna. Jedne skuszą perfekcyjną obsługą, ale tylko do momentu przekroczenia drzwi, inne Cię zignorują albo będą zajmować się innymi, pozornie ważniejszymi niż klient, sprawami. Nie każdemu pasuje taki stan; nie masz ochoty czekać w nieskończoność, czuć się jak intruz, chcąc pozostawić ciężko zarobione pieniądze? Sprawdź ofertę MotoPlatforma.pl i zobacz, co możesz zyskać!

Gdzie kupić motocykl? MotoPlatforma.pl

Nie każdy z nas jest w stanie zebrać całą gotówkę niezbędną do zakupu motocykla. MotoPlatforma.pl to pierwsze miejsce w sieci, które wyszuka motocykl w odniesieniu do miesięcznej raty, na którą Cię stać. Znając własne możliwości, sam sprawdzisz, czy w ofercie znajdą się motocykle spełniające Twoje oczekiwania. Wydaje się niemożliwe? A jednak!

Oczywiście wymarzony motocykl możesz również wyszukać nie tylko za pomocą ceny, ale marki, rodzaju motocykla, typu finansowania itp. To daje olbrzymie możliwości a w połączeniu z rosnącą ilością dostępnych marek i modeli zaoszczędzi mnóstwo czasu i pieniędzy związanych z odwiedzaniem poszczególnych salonów.

Jakie motocykle w ofercie MotoPlatforma.pl

Aktualnie, w ofercie MotoPlatforma.pl znajdziecie szerokie portfolio producentów motocykli; Aprilia, BMW, Kawasaki, MV Agusta, Moto Guzzi, Benelli, Vespa, Piaggio, Super Soco, Kymco, Keeway, Junak, Romet, Zontes, Barton, Bajaj, ZIP, Daelim, Beta i NIU. I wciąż poszerzmy ofertę. A to wszystko dla Ciebie. Żebyś mógł wszystko sprawdzić z domowego zacisza, bez konieczności wyszukiwania na innych stronach czy odwiedzania salonów.

MotoPlatforma.pl, czy dostanę motocykl gotowy do jazdy?

Czym MotoPlatforma.pl różni się od innych, popularnych serwisów ogłoszeniowych? Przede wszystkim czasem reakcji; dealerzy zobowiązują się do jak najszybszego przesłania oferty na wybrany motocykl, nikt nie zapomni o Tobie i Twoim zapytaniu. Dla dealera obsługa Twojej osoby będzie priorytetowa. A sprzedawca poza przygotowaniem oferty finansowania będzie w stanie zdalnie zaproponować wniosek leasingowy lub kredytowy, w razie potrzeby zarejestrować i ubezpieczyć pojazd tak, abyś pod drzwi otrzymał motocykl gotowy do jazdy!

Tak powinny wyglądać zakupy: wszystkie oferty w jednym miejscu, dostępne od ręki.

Poprzez MotoPlatforma.pl możesz również uzyskać ofertę finansowania motocykla, który wyszukałeś sam, wystarczy wysłać link do ogłoszenia lub załączyć proformę wraz z podstawowymi informacjami. Błyskawicznie otrzymasz ofertę z kilku towarzystw leasingowych, ale to Ty zdecydujesz, która jest dla Ciebie odpowiednia i w jaki sposób sfinansować zakup motocykla.

Jeżeli nie znajdziesz pojazdu spełniającego oczekiwania, warto skorzystać z zapytania o motocykl;  MotoPlatforma znajdzie Ci wybrany pojazd w najkorzystniejszym finansowaniu.

Dołącz także do profilu FB Motoplatforma.pl; będziesz mieć pewność, że nie ominą Cię żadne nowości!!!


Więcej w Newsy, Nowości rynkowe
Ducati hypermotard 950 powerslide
Ducati Hypermotard 950 na 2022 oraz…

Zaktualizowana na rok modelowy 2022 gama Hypermotardów dostosowana została do europejskiej normy emisji spalin Euro 5. W sieci salonów sprzedaży...

Zamknij