FŁM DAY – to wydarzenie dotyczące bezpieczeństwa w ruchu drogowym. Pokazy mody motocyklowej, akrobacje kaskaderskie na motocyklach (stunt), pokazy z udziałem służb ratownictwa, rowerowy tor dla dzieci, kursy pierwszej pomocy oraz testy sprawnościowe dla kierowców – to tylko niektóre z atrakcji, które czekać będą na fanów i pasjonatów motoryzacji.

Jak co roku w kilkunastu strefach tematycznych wydarzenia będzie można spotkać ekspertów, którzy udzielą praktycznych porad z zakresu ubioru motocyklowego (tegoroczna edycja będzie rozszerzona o prezentację odzieży projektowanej specjalnie dla dzieci), bezpieczeństwa w ruchu drogowym oraz stawiania swoich pierwszych kroków na jednośladzie 125 ccm – głównie dla osób zainteresowanych skorzystaniem z nowelizacji ustawy o kierujących.

W tym roku uczestnicy odwiedzając strefy partnerów FŁM DAY, zweryfikują swoje umiejętności w konkursach sprawnościowych, dowiedzą się także, jak odpowiednio dbać o opony oraz jak kontrolować ich stan. W pozostałych strefach zaprezentowane zostaną nowinki motoryzacyjne m.in. motocyklowe nawigacje GPS, interkomy oraz najnowocześniejsze ochraniacze i protektory montowane w ubiorach motocyklowych.

Nie zabraknie wyśmienitej strefy gastronomii, oprawy muzycznej na najwyższym poziomie i jednośladów biorących udział w Wyścigach Mistrzostw Polski oraz arenie międzynarodowej. Ponadto poruszona zostanie tematyka bezpiecznego transportu, ratownictwa medycznego i podróżowania po autostradzie. Organizatorzy FŁM DAY zadbali o to, aby każdy uczestnik znalazł coś dla siebie.

Zapraszamy do Rzgowa w sobotę 27 czerwca 2015 r.

Więcej w Akcesoria, Z Kraju
O’neal Seria 8 – motocrossowy kask dla profesjonalisty

Doskonale znana wszystkim fanom offroadu marka O'neal odświeżyła swoją gamę kasków, poprawiając walory użytkowe i dopieszczając stylistykę. Zmian dokonano również...

Zamknij