[FILM] Składamy BMW M 1000 RR z LEGO! Zdążymy w 5 godzin? - Motogen.pl

BMW M 1000 RR z LEGO składa się z 1920 klocków. Dostaliśmy 5 godzin na redakcyjne złożenie zestawu – obejrzyj film jak nam poszło!

Zestaw Lego Technic BMW M 1000 RR zadebiutował trzy miesiące temu – jako największy motocykl z Lego od razu stał się obiektem pożądania wielu motocyklistów.

BMW Motorrad Polska wraz z Lego sprezentowali redakcji Motogen.pl jeden taki zestaw (wielkie dzięki!), a nasza koleżanka Ania rzuciła wyzwanie – musimy poskładać go w czasie poniżej 5 godzin. Wyzwanie jest całkiem zasadne, ponieważ ciężko nam utrzymać skupienie tak długo, a klockowe M 1000 RR składa się z aż 1920 elementów! Udało się? Sprawdźcie film:

FILM – redakcja Motogen.pl składa LEGO Technic BMW M 1000 RR:

Czy udało nam się złożyć M 1000 RR w zakładanym czasie? Cóż, było przecież tyle przeciwności… A Wy już macie swój zestaw? Mierzyliście czas? Pochwalcie się wynikiem!

Tymczasem przypomnijmy garść faktów: BMW M 1000 RR z Lego jest w skali 1:5, czyli ma 45,5 centymetra długości i 27,7 cm wysokości, a do tego jeszcze są dwie różne podstawki (wystawowa lub wyścigowa). Cechy szczególne modelu to funkcjonujące zawieszenie (widelec USD oraz amortyzator wahacza), zegary z trzema trybami wyświetlania, złoty łańcuch jak w oryginale, no i oczywiście skrzynia biegów z trzema przełożeniami oraz luzem.

Jak przekonaliśmy się sami, w zestawie jest też sporo radochy i satysfakcji. Polecamy!


Zostaw odpowiedź

Twój e-mail nie zostanie opublikowany