Prologi zakończyły się w sobotę. Do wyścigu Red Bull Hare Scramble zakwalifikowało się aż trzynastu Polaków!

W sobotę odbył się drugi i ostatni prolog. Te zmagania były już dużo bardziej szczęśliwe dla Tadka Błażusiaka, który zakwalifikował się do wyścigu Red Bull Hare Scramble z drugim czasem. Polaka wyprzedził jedynie Ossi Reisinger, który był także najszybszy podczas pierwszego prologu. Jako trzeci na liście znajduje się Seppi Fally, a za nim Chris Birch.

Na bardzo dobrej pozycji uplasował się również Marcin Frycz, który zakwalifikował się z 32. czasem oraz Sebastian Krywult (37). Oni pojadą wraz z Taddym z pierwszego rzędu. Błażej Gazda zakwalifikował się na 97. pozycji, czyli ruszy do wyścigu z zawodnikami z drugiego rzędu.

Na liście startowej widnieje również nazwisko Przemysława Kaczmarczyka, który podczas pierwszego prologu był 114., jednak we wczorajszych zmaganiach upadł, gruzując motocykl. Sam zawodnik został przewieziony do szpitala ze złamanym palcem i podejrzeniem kilku innych urazów. Niestety, na razie nie wiemy, czy dzisiaj wystartuje.

Do Red Bull Hare Scramble zakwalifikowali się również: Przemysław Marszałek (176), Adam Zych (225), Paweł Kaim (288), Michał Zytkiewicz (367), Paweł Maślanka (376), Michał Pyzowski (393), Tomasz Zych (403) i Marcin Spirowski (432).

Życzymy powodzenia wszystkim Polakom, którym udało się dostać do Red Bull Hare Scramble! Pełną listę startową do wyściugu znajdziecie tutaj.