Targi motocyklowe EICMA w Mediolanie to największa motocyklowa impreza wystawiennicza w Europie. Byliśmy na miejscu z redakcyjną kamerą i mamy dla was obszerną relację filmową z tego wydarzenia.

Targi EICMA zorganizowano po ubiegłorocznej przerwie spowodowanej pandemią. Niektórzy do końca nie wierzyli, że impreza w tym roku się odbędzie, ale głód oglądania nowości motocyklowych na sezon 2022 był ogromny! Na szczęście obyło się bez większych przeszkód, za wyjątkiem konieczności dostosowania się przez wystawców i zwiedzających do podstawowych zasad bezpieczeństwa.

EICMA 2021 to oczywiście liczne konferencje, spotkania i pokazy. Przede wszystkim to jednak prezentacje nowych motocykli na sezon 2022. O wszystkich tych nowościach pisaliśmy na bieżąco, a kompendium wiedzy znajdziecie w naszym obszernym artykule.

Dla tych, którzy jednak od czytania tradycyjnej relacji wolą obejrzeć film, przygotowaliśmy materiał video o motocyklowych nowościach. Ponad 20 minut prawdziwej uczty dla oczu! Uprzedzamy, że na tegorocznych targach EICMA w Mediolanie zabrakło kilku dużych marek takich jak: BMW, Ducati, Harley-Davidson, czy KTM. Z dużymi stoiskami pojawili się jednak m.in.: Suzuki, Honda, Kawasaki, Yamaha, Triumph, MV Agusta i wiele, wiele innych.

Video-relacja z EICMA 2021 w Mediolanie – powered by 4Ride

Musimy uczciwie przyznać, że były to najmniejsze targi EICMA, na jakich kiedykolwiek byliśmy. Brak stoisk BMW, czy Ducati, był szeroko komentowany w kuluarach. Starając się jednak szukać głównie pozytywów, skupiliśmy się na zaprezentowanych nowościach. Było ich znacznie mniej niż zwykle, ale wciąż wystarczająco dużo, aby nacieszyć oczy!

Najbardziej spektakularne stoisko w naszej ocenie przygotowała Honda. Najładniejszy motocykl targów to osobny artykuł z naszymi wypowiedziami i ankietą dla Was.

A najważniejsza nowość? Wiele spośród zaprezentowanych modeli na rok 2022 to jedynie pewne zmiany i ewolucja znanych już nam motocykli. Największą i najprawdziwszą nowością wydaje się być Moto Guzzi V100 Mandello z całkowicie nową jednostką napędową i szeregiem ciekawych rozwiązań.

Do zobaczenia za rok EICMA!


Zostaw odpowiedź

Twój e-mail nie zostanie opublikowany