Nowe motocykle na rok 2022 mają swoje prezentacje na targach EICMA, odbywających się właśnie w Mediolanie. Sprawdźcie listę wszystkich nowości!

Wystawa EICMA we włoskim Mediolanie to jedno z najważniejszych wydarzeń motocyklowych. To właśnie na tym wydarzeniu odbywa się wiele premier nowych modeli motocykli (i jeszcze więcej spotkań biznesowych). Tegoroczna EICMA 2021 odbywa się w dniach 25-28 listopada, a do tego trzeba jeszcze dodać dni 23 i 24 listopada przeznaczone dla przedstawicieli mediów.

Na miejscu w Mediolanie są wysłannicy redakcji Motogen.pl, czyli Barry z mikrofonem oraz Tomek Trzeciak z kamerą. Spodziewajcie się dużej relacji z EICMY pod koniec tygodnia na YouTube, od wtorku zerkajcie na motogenowy Instagram gdzie będziemy na bieżąco wrzucać ciekawostki, ale przede wszystkim obserwujcie portal Motogen.pl, gdzie na bieżąco publikowali będziemy opisy nowości!

LISTA NOWYCH MOTOCYKLI 2022 ZAPREZENTOWANYCH NA EICMA 2021:

SZYBKIE VIDEO-PODSUMOWANIE NOWOŚCI Z EICMA 2021:

Do Mediolanu wysłaliśmy Barrego wraz z kamerzystą Tomkiem. Chłopaki przygotowali dla Was szybki przegląd nowych modeli w formie video – do obejrzenia poniżej lub bezpośrednio na FB.

Zobacz też: Pełna, ponad 20-minutowa relacja z EICMA!

POZOSTAŁE NOWE MOTOCYKLE NA ROK 2022

EICMA w 2021 roku jest wydarzeniem pod szczególną uwagą motocyklistów wygłodniałych nowych modeli, a to dlatego, że poprzednia edycja w roku 2020 została zupełnie odwołana przez pandemię. Organizatorzy przy okazji zareagowali na zmieniającą się rzeczywistość, zmieniając oficjalną nazwę wydarzenia. Zamiast Esposizione Internacionale Ciclo e Motociclo, teraz jest Esposizione Internazionale Delle Due Ruote. Czyli zamiast międzynarodowej wystawy rowerów i motocykli, mamy międzynarodową wystawę pojazdów dwukołowych (czyli bardziej po polsku – jednośladów). Poza motocyklami, zobaczymy też więcej na przykład pojazdów elektrycznych do transportu osobistego.

Teraz jednak skupmy się na motocyklach. BMW zdecydowało się zrezygnować z uczestnictwa w międzynarodowych wystawach. Ducati i KTM nie mają swoich stoisk. Yamaha stoisko ma, ale nie zaplanowała swoich szczególnej konferencji lub prezentacji na EICMIE, i tak jak u kilku różnych producentów, premiery prowadzone są niezależnie w internecie już od kilku tygodni lub miesięcy. Takie nowe modele motocykli na 2022 będą obecne na wystawie EICMA, ale wszystkie szczegóły o nich już znamy.

Nowe motocykle na 2022, zaprezentowane już wcześniej:


Zostaw odpowiedź

Twój e-mail nie zostanie opublikowany