Co prawda mamy pełnię sezonu motocyklowego i do targów, a co za tym idzie, prezentacji nowości jeszcze daleko, jednak już teraz coraz więcej firm potwierdza swoją obecność na jednej z największych motocyklowych imprez wystawienniczych na świecie, czyli targach Eicma Milan.

Już wcześniej informowaliśmy Was, że na włoskie hale wystawiennicze w tym roku najprawdopodobniej powrócą giganci rynku motocyklowego, jakimi są Honda i Yamaha. Oprócz nich swoją obecność potwierdziły już takie marki jak: Nolan, Bridgestone czy Dainese. Nie zabraknie również firm, które brały udział w imprezie w zeszłym roku. Zwiedzający ponownie będą mogli oglądać stoiska: BMW, Ducati, Husqvarny, MV Agusty, Kymco, KTMa, Kawasaki, Triumpha, Aprili, Moto Guzzi i całej Grupy Piaggio, a także wielu innych.

Zapowiada się zatem bogato i ciekawie, mimo że w tym roku odbędzie się również Intermot, czyli kolejna gigantyczna wystawa motoryzacyjna, która mogła odciągnąć wielu wystawców od mediolańskiej Eicmy. Włoskie targi odbędą się, jak zwykle, jesienią (02–07 listopada 2010). Może już teraz warto sobie zarezerwować czas, by zobaczyć wszystkie nowości, jakie pojawią się w salonach sprzedaży w przyszłym roku?

Więcej o motocyklach BMW