Impreza rozpoczyna się w niedzielę 10 maja o godz. 11:00 na strzelnicy Rembertów-Poligon przy Al. Gen. A. Chruściela „Montera”. Będą tam czekać doświadczeni instruktorzy, którzy przeszkolą uczestniczki zawodów z obsługi broni i techniki strzelania. Następnie zostaną rozegrane trzy konkurencje oceniane: pistolet sportowy, karabin sportowy i pistolet centralnego zapłonu strzelane z trzech rodzajów broni: Ruger, Glock, TOZ12.

Jedna z motocyklistek wróci do domu z nagrodą główną, która zostanie rozlosowana wśród zawodniczek. Będzie to motocykl Junak RS125.

Nagrody dodatkowe to urządzenia STW Power Factor (umożliwiające naładowanie bez dostępu do sieci energetycznej telefonu, kamery, laptopa oraz innych urządzeń z wewnętrznym akumulatorem, a także uruchomienie motocykla lub samochodu z rozładowanym akumulatorem) firmy Commerto.

Aby wziąć udział w I Pikniku Strzeleckim dla Motocyklistek o Puchar GFORCESPOT, należy zarejestrować się w formularzu na stronie: moto.strzelectwo-legia.pl oraz uiścić opłatę startową w wysokości 185 zł. Numer konta oraz szczegóły przelewu zostaną przesłane po rejestracji na podany adres e-mail w ciągu jednego dnia roboczego. Rejestracja otwarta jest do 6 maja 2015 r. do godziny 12:00. Warto to zrobić jak najszybciej, ponieważ liczba uczestniczek jest ograniczona. Po dodatkowe informacje można dzwonić: 511-965-666.
Wieczorne afterparty odbędzie się w restauracji Banjaluka w Warszawie.

Więcej w Akcesoria, Z Kraju
Drugi sezon Autodromu Jastrząb

Już drugi sezon Autodrom Jastrząb służy motocyklistom (i kierowcom aut) do doskonalenia techniki jazdy. Łączna powierzchnia 7 hektarów wyasfaltowanej nawierzchni...

Zamknij