Firma Triumph Motorcycles jest niezwykle dumna mogąc ogłosić nowy projekt partnerski  z 25 oficjalnym filmem o Jamesie Bondzie, ‘Nie czas umierać’, oraz wytwórnią EON Productions.  Zespół projektowy działu produkcji Triumph współpracował z kaskaderami filmowymi w celu skonfigurowania kilku motocykli o konkretnych cechach, łącznie ze specjalnym przygotowaniem modeli Tiger 900 i Scrambler 1200 do ekstremalnych i dynamicznych sekwencji akcji.  

Dyrektor Generalny Triumpha, Nick Bloor powiedział: My tu w Triumphie jesteśmy zachwyceni partnerstwem z najnowszym filmem o Jamesie Bondzie, ‘Nie czas umierać’. Triumph Motorcycles ma szczęście szczycić się bogatą historią uczestniczenia w wielu niezwykłych, świetnie sprzedających się filmach, tak więc duży ekran nie jest dla naszej marki czymś niezwykłym. Wiemy, że nasze motocykle są niewiarygodnie sprawne i nie możemy doczekać się, aby zobaczyć je w akcji gdy film wjedzie na ekrany, łącznie z nowym i z utęsknieniem wyczekiwanym modelem Tiger 900.

Koordynator scen kaskaderskich filmu o Jamesie Bondzie Lee Morrison powiedział:Triumph udostępnił nam wczesne prototypy modelu Tiger 900 przed ich wprowadzeniem na rynek, mogliśmy więc wykorzystać je w filmie w 3 kluczowych miejscach o wiele wcześniej, niż motocykl został oficjalnie przedstawiony światu. Muszę powiedzieć, że musiał przejść dosłownie  wszystko. Obrzucenie wielkimi, ostrymi pobrużdżonymi skałami, głębokie grząskie błoto, duże prędkości, wysokie skoki i strome podjazdy i zjazdy we wszelkich możliwych warunkach. Tigery naprawdę niezwykle dobrze poradziły sobie z tym zadaniem, bez problemów technicznych, a to według mnie rzeczywiście świadczy o ich wszechstronnych kwalifikacjach.”

Film‘Nie czas umierać’zostanie zaprezentowany na ekranach kinowych  Zjednoczonego Królestwa od 2 kwietnia 2020 przez wytwórnię Universal Pictures International, a w Stanach Zjednoczonych – od 10 kwietnia, przez wytwórnię Metro Goldwyn Mayer Studios pod szyldem United Artists Releasing.

Więcej o motocyklach Triumph

Więcej w Ciekawostki, Newsy, Ze świata
Motocykle i e-sport: Yamaha partnerem strategicznym gry Ride 4

Wspierając e-sporty, Yamaha zamierza zbudować silniejszą świadomość motocyklową u graczy.

Zamknij