Ducati Multistada V4 2021 przyłapana na testach offroadowych - Motogen.pl

Multistrada V4 potoczy się na kołach 19/17″ i będzie skuteczna w terenie.

Od czasu naszych ostatnich doniesień ze zdjęciami szpiegowskimi nowej Multistrady V4 nie zmieniło się zbyt wiele i wciąż nie ma żadnych oficjalnych potwierdzeń lub doniesień od Ducati.

Teraz pojawiły się nowe zdjęcia szpiegowskie z próby offroadowej, gdzieś nieopodal fabryki Ducati w Bolonii. Oznacza to, że o ile poprzedni model (koła 17″ oraz oddzielna wersja Enduro) był przeznaczony wyłącznie na asfalt, tak nowa Multistrada V4 na kołach 19″ i 17″ ma także skutecznie sprawdzać się w terenie.

Poza tym wciąż jedną z najważniejszych nowości dla rynku motocyklowego w ogóle pozostaje wprowadzenie radarów z przodu i z tyłu. Mają współpracować z aktywnym tempomatem oraz wykrywaniem przeszkód. (Podobne systemy trafią do KTMa 1290 Super Adventure, Harleya, czy Kawasaki.)

V4 podobno nie będzie jedynie jednostką znaną z Panigale V4 z nowym oprogramowaniem, a silnikiem gruntownie przebudowanym na potrzeby zastosowań turystyczno-przygodowych. Więcej szczegółów w poprzednich doniesieniach.

Premiera Ducati Multistrady V4 nastąpi z pewnością jeszcze w tym roku, a motocykl wjedzie do salonów jako model 2021.

P.S.: Grafika na przyłapanej Multistradzie to pewnie tylko malowanie testowe mające ukryć kształty motocykla… ale nam siępodoba!

Zostaw odpowiedź

Twój e-mail nie zostanie opublikowany