W Barton Motors wcześnie rozpoczynamy sezon motocyklowy. Kolekcja odświeżonych pojazdów jak i nowości 2022 spełniających normę Euro 5 wypełnia z dnia na dzień salony sprzedaży naszej sieci dealerskiej. O tej porze roku można tam także upolować okazje z poprzedniego rocznika.

Oferta promocyjna dotyczy całej gamy pojazdów Barton Motors. Ponad 40 modeli w kilku kolorach daje ogromny wybór w różnych segmentach. Najpopularniejsze z nich, w którym mamy już 16-letnie doświadczenie to motocykle i skutery w pojemnościach 50 i 125 cm3. W gamie pojazdów Bartona znajdziecie także quady i crossy. W przypadku crossów nowa linia NXT 250 i 300 cm3 zaspokoi wymagania niejednego fana zmagań w terenie. Dla ekoentuzjastów mamy poszukiwane przez tę grupę skutery elektryczne, a dla szukających w terenie bardziej stabilnych maszyn szeroką gamę ATV z przedziału od 125 do 250 cm3.

Włoskie Origine to stylowe kaski, które spełniają wszystkie normy bezpieczeństwa i wyróżniają się ciekawymi grafikami. W obecnej promocji wybieramy między kaskami integralnymi z linii Tonale i kaskami otwartymi z linii Palio 2.0. Przy zakupie motocykla terenowego czy quada dostajemy zaś możliwość wyboru pasującej nam grafiki z linii modelowej kasków offroadowych marki Just1 J38 (z wyłączeniem malowania Rockstar)

Zapraszamy do odwiedzenia najbliższego punktu sprzedaży marki Barton Motors i zapoznanie się z ofertą pojazdów na stronie https://barton-motors.pl

Nie czekaj do wiosny, bo taka promocja nie prędko się powtórzy.

*Akcja promocyjna nie dotyczy rowerów elektrycznych marki Barton


Zostaw odpowiedź

Twój e-mail nie zostanie opublikowany