W najbliższy weekend 25-26 marca zapraszamy na dni otwarte do naszych salonów stacjonarnych M&M Motocykle w Warszawie na ul. Giewont 21 i ul. Trakt Brzeski 35...

W piątek i w sobotę wszyscy motocykliście zaopatrzą się w potrzebne akcesoria i odzież w wyjątkowych, limitowanych czasowo cenach. Produkty wyprzedażowe przeceniamy o dodatkowe 10%, do każdych zakupów  dajemy przydatne gratisy, a czekających na nowości zaskoczymy specjalnymi cenami.

Voge 300DS…

Przyjeżdżajcie do naszych warszawskich punktów, a nasi pracownicy gwarantują indywidualne negocjacje cen każdemu motocykliście, który potrzebuje zestawu odzieży, akcesoriów do motocykla czy poluje na topowy kask w wymarzonym malowaniu.

Voge 300 AC…

W punkcie M&M Motocykle ul. Trakt Brzeski 35 zapewniamy możliwość przetestowania ubiegłorocznych nowości motocyklowych marki VOGE – modeli 300 AC i  300 DS. Więcej o marce na stronie www.voge.pl

M&M Motocykle to sieć branżowych sklepów oferujących odzież i akcesoria motocyklowe, jak i różne pojazdy od skuterów, motorowerów, motocykli po ofertę jednośladów terenowych i czterokołowców ATV. W ofercie dominują marki Shima, Rebelhorn, Revi’t, Held, Spidi, Broger, Schubert, Shoei, Caberg, Forma, Fox, Givi, Motul,  i wiele, wiele innych.

Szczegóły akcji znajdziecie tutaj.


Zostaw odpowiedź

Twój e-mail nie zostanie opublikowany