Na czasie
  Musisz zainstalować Jetpack plugin i włączyć "Statystyki".

Już w najbliższy weekend, 24-25.09 Motocyklowej Fabryce Adrenaliny odbędą się Dni Otwarte podczas których, będziecie mieli okazję uczestniczyć w nieskończonej ilości atrakcji.

Motocyklowa Fabryka Adrenaliny, to powstałe w tym sezonie, nowoczesne centrum motocyklowe, gdzie na kilkuset metrach kwadratowych dwóch pięter, znajdziecie wszystko to, co potrzebne jest każdemu motocykliście. Usytuowani w obrębie Warszawy – jedynie 5 minut jazdy od lotniska Okęcie, mają w swojej ofercie motocykle pojazdy Kawasaki, Kymco i Benelli, szeroką gamę motocykli używanych, akcesoria, ubrania i kaski oraz autoryzowany przez kilka marek serwis.

A Ty, czy już się zapisałeś na jazdy testowe w MFA?

Ekipa MFA postarała się jak zawsze i Dni Otwarte MFA będą naprawdę poważną imprezą, którą koniecznie trzeba odwiedzić.

Po pierwsze – nie mogło zabraknąć akcentu, który podkreśla fakt, że Motocyklowa Fabryka Adrenaliny to najnowszy i najnowocześniejszy salon Kawasaki na warszawskiej i mazowieckiej mapie.

Zapraszamy serdecznie!!!

Z tego powodu na imprezie zagości Marcin Głowacki, Mistrz Świata w stuncie. Marcin będzie ujeżdżał dla Was swoją Kawasaki Ninja. Pomiędzy pokazami będzie można z nim porozmawiać i wypytać się o szczegóły ten widowiskowej dyscypliny.

Przez cały weekend będą obowiązywały specjalne turbo promocje, sięgające nawet 25%

Cała flota testowa MFA będzie czekała na Was, a ekipa centrum chętnie wysłucha Waszych opinii po jazdach testowych. Będziecie mogli skorzystać z:

 • Kawasaki Z900 oraz
 • miejskiego Kawasaki Z125.
 • Kawasaki Vulcan S
 • Kawasaki Versys 1000 w wersji SE
 • Benelli TRK 502 X
 • Benelli 502 C
 • Benelli Leoncino 500 Trail
 • Kymco Downtown 350
 • Kymco AK 550

Więcej atrakcji

Podczas dwóch dni imprezy będziecie mogli wziąć udział w konkursach, w których do wygrania będą solidne bony na zakupy w salonie MFA oraz… wybrany motocykl z floty testowej MFA, na cały weekend!!

Będziecie mogli spotkać wiele znanych w świecie motocyklowym osób. Między innymi, będzie okazja porozmawiać Kacprem. Kacper jest członkiem zespołu wyścigowego zespołu Team LRP Poland, który właśnie wrócił z wycieńczającego, długodystansowego wyścigu Bol d’Or. Na co dzień pracuje jako mechanik w serwisie MFA.

Grill już na Was czeka!

Atrakcjom nie będzie końca!

To z pewnością weekend, którego nie można przegapić.

Zapraszamy na Dni Otwarte w Motocyklowej Fabryki Adrenaliny

Łazy koło Magdalenki, ul Wiejska 44

– 5 minut jazdy od lotniska Okęcie

od piątku 24.09 w godzinach 10:00-20:00

do soboty 25.09 w godzinach 10:00-1800

Więcej informacji: na www.mfamotocykle.pl lub na oficjalnym profilu FB MFA.


Więcej w Newsy, Z Kraju
Wypadek
Nie ma podstaw prawnych do wyższej składki OC za punkty karne…

Szef Urzędu Ochrony Danych Osobowych uważa, że nie ma podstaw prawnych, by przekazywać ubezpieczycielom stan kont punktowych kierowców...

Zamknij