Dni otwarte w Inter Motors Długołęka - Motogen.pl

Oto kilka argumentów: 

– 10% rabatu na cały asortyment Inter Motors!
– Centrum Testowe, w którym do dyspozycji otrzymacie kilkadziesiąt sztuk kasków różnych marek z oferty Inter Motors oraz środki smarne i środki do pielęgnacji motocykla z gamy Castrol Moto.
– możliwość jazd testowych na wybranych modelach motocykli Triumph
– Specjalny gadżet do zakupu klocków hamulcowych TRW.
– Gadżety i bezpłatny grill do każdego zakupu.
– Pokazy stunt w wykonaniu Huberta Raptowanego w sobotę 7 czerwca!

Zapisy na jazdy testowe motocyklami Triumph pod numerami telefonów: (71) 315 25 10, 667 667 810, strona Inter Motors Długołęka: www.inter-motors.pl

W czasie DNI OTWARTYCH salon będzie czynny w piątek w godzinach 10.00-18.00 i w sobotę w godzinach 10.00-17.00. 

A teraz szczegóły. 10% rabatu na odzież i akcesoria z oferty Inter Motors obowiązywać będzie w dniach 6-7 czerwca. Centrum Testowe? Co to takiego? Wybór kasku nie jest łatwym zadaniem. Każdy ma swoje upodobania, a jak się przekonać, czy dany kask dobrze się sprawdzi przede wszystkim czasie jazdy? Wystarczy skorzystać z możliwości jakie daje Centrum Testowe. Wypożyczacie dostępny kask, wsiadacie na swój motocykl i sprawdzacie czy spełnia wasze oczekiwania. W ofercie znajdują się hełmy różnych typów z oferty: Shark, Shoei, AGV, MDS oraz Ispido. Dodatkowo w Centrum Testowym możecie skorzystać z porad specjalistów Castrol i wypróbować smary do łańcucha oraz środki do pielęgnacji i czyszczenia motocykla z oferty Castrol Moto. Na każdego klienta czekają również pamiątkowe gadżety – m.in. rocznicowy kubek Inter Motors, a także gratisowy posiłek z grilla. Co jeszcze? Najciekawiej zapowiada się sobota, bo dodatkową atrakcją tego dnia będą pokazy Huberta Raptownego, który zaprezentuje kilka nowych trików przygotowanych na ten sezon. Warto być, warto zobaczyć, warto skorzystać!

Salon Inter Motors Długołęka 6 czerwca w godz. 10.00-18.00, 7 czerwca w godz. 10.-17.00.

Imprezę nakręca Castrol i TRW. 

Więcej o motocyklach Triumph